ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

منتظر نسخه یونیورسال Shareit برای ویندوز ۱۰ باشید

	منتظر نسخه یونیورسال Shareit برای ویندوز ۱۰ باشید

وین فون/ به یاد دارید چقدر منتظر ورود اپلیکیشن هایی مانند زاپیا و Shareit و Xender به استور بودیم؟ واقعا آن روز ها که نه زاپیا و نه Shareit در دسترسمان نبودند، چگونه سر می کردیم؟ به قدری از این روز ها دیده و تجربه کرده ایم که حال باورمان نمی شود می توانیم در زاپیا هات اسپات بسازیم یا از Xender و Shareit دلخواهانه استفاده کنیم. امروز سازندگان Shareit اعلام کرده اند در حال کار روی نسخه مخصوص ویندوز ۱۰ موبایل هستند.

سازنده این اپلیکیشن تبادل فایل، در توییتر اعلام کرده که در حال کار روی نسخه مخصوص ویندوز ۱۰ موبایل اپلیکیشن محبوب Shareit است. این خبر برای هر کاربر ویندوز فونی بسیار مسرت بخش است، چراکه هم اکنون می دانیم ویندوز ۱۰ موبایل API های لازم برای وای فای دایرکت و ایجاد هات اسپات را دارد و این یعنی ما ویندوز موبایلی ها هم بلاخره خواهیم توانست در گوشی خود گروه تبادل اطلاعات ساخته و از دوستان اندرویدی و اپلی خود دعوت به تبادل کنیم.

در متن توییت فوق عبارت یونیورسال به واقع مانند جواهری می درخشد! اپلیکیشن Share it که پس از مدت ها وارد استور ویندوز فون شد، اکنون در حال یونیورسال شدن است. یعنی می توانیم از آن در تبلت، پی سی و گوشی خود استفاده کنیم، این واقعا عالی است. از طرفی همین پلتفرم یونیورسال، پتانسیل آن را دارد که یک رقابت و چالش اساسی بین توسعه دهندگان رقیب به پا کند. امروز که تیم Shareit اعلام کرده اند در حال کار روی نسخه یونیورسال اپلیکیشن خود هستند، هیچ بعید نیست که فردا یا پس آن فردا دیگر توسعه دهندگان اپلیکیشن های تبادل فایل نیز اعلام کنند در حال ورود به ویندوز ۱۰ هستند!

اپلیکیشن Shareit بیشتر از ۵۰ میلیون دانلود در استور اندروید داشته و اقبال بلندی هم در استور ویندوز فون نصیبش شده. اما نسخه یونیورسال این اپلیکیشن عالی، می تواند توفیقی حتی بیشتر از اندروید را برای به ارمغان آورد. چراکه جامعه کاربران ویندوز به مراتب بیشتر از هر سیستم عامل دیگری است. چه بسا با ورود چنین اپلیکیشن هایی، این جامعه و کاربرانش گسترده تر نیز شوند.

واقعا وقتی به گذشته فکر می کنیم، احساس سالخوردگی به همه ما دست می دهد. حال که ویندوز ۱۰ از آب و گل درآمده اندیشیدن به روز هایی که ویندوز فون بود و بس، مانند یک کابوس وحشتناک به نظر می رسد. به هر حال آن روز ها را پشت سر گذاشته ایم. ویندوز فون مانند یک امتحان بزرگ برای سنجش صبوری هایمان بود، شما را نمی دانم ولی برای من چندان سخت نبود و سرشار از تجارب شیرین نیز بود. کسی نمی داند شاید سال ها بعد ضرب المثل بر لب جوی بشین و گذر عمر ببین، این گونه تحریف شود: گوشی ویندز فونی بگیر و گذر عمر ببین!

	منتظر نسخه یونیورسال Shareit برای ویندوز ۱۰ باشید

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده