ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برای دو پسرِ طلایی ایران گوام نه، قلب‌ها را فتح کردید!

برای دو پسرِ طلایی ایران/ گوام نه، قلب‌ها را فتح کردید!

آی اسپورت/ از کناره های کاسپین تا خط نیلی خلیج فارس؛ آن ها قاتل غرولندهای عصر جمعه هستند.
لحظه ای تویِ اولین دقیقه های بازی ایران با گوام وجود داشت که مهدی طارمی و سردار آزمون، سر راه هم قرار می گرفتند و به هم برخورد می کردند تا موقعیت تیم ملی به ساده ترین شکل ممکن از دست برود. شاید کمی نگران کننده بود که دو مهاجم تیم ملی نتوانند در برابر مهره های ضعیف گوام کاری از پیش ببرند و توپ ها را از دست بدهند اما برای هماهنگ شدن آن ها با هم به زمان نیاز بود و حتی ندرخشیدن در مقابل شاگردان گری وایت، می توانست برای آن ها آنقدرها عجیب نباشد. زمان لازم برای هماهنگ سردار و مهدی اما خیلی زود به پایان رسید. آن ها روی حرکت ترکیبی نبوغ آمیزشان گل دوم تیم ملی را ساختند و بعد، با سه ضربه سر متوالی گوام را له کردند تا به همه کری خوانی ها هفته های اخیر سرمربی این تیم مهر سکوت بزنند. آزمون و طارمی، ستاره های اول مسابقه دلچسب تیم کی روش بودند. دیگر نه سر راهِ هم، که در کنار هم.
مهدی طارمی، کشف غیرمنتظره فوتبال ایران است. بازیکنی که در ایرانجوان می درخشید و دیده نمی شد و حالا در تیم پرطرفدار تهرانی هم دیده می شود و هم موردتحسین قرار می گیرد. درست در نقطه مقابل او، سردار آزمون از سال های نوجوانی قرار بوده ستاره فوتبال ایران باشد و همه آن هایی که بازی هایش در تیم های ملی پایه را دیده بودند، می دانستند او یک روز چنین نمایش باشکوهی را در معبد آزادی تجربه خواهد کرد. آن ها با مسیرهای متفاوتی به تیم ملی رسیده اند اما حالا، در مسیر مشترکی مدنظر کی روش هستند. البته که انتظار از آن ها، برای بازی های بزرگ و نبردهایی به مراتب جدی تر از گوام بالا خواهد ماند. انتظار پرهیجان برای ستاره های جوانی که از کناره های کاسپین تا خط نیلی خلیج فارس، قرار است کارهای بزرگی برای ایران انجام دهند.
جوانگرایی تدریجی کی روش، حالا لباس های ارزشمند تیم ملی را بر تن پسران دهه هفتادی کرده است. مردان بادپایِ مشتاقی که برای فوتبال بازی کردن، به قلب شان بیشتر از ساق ها نیاز دارند. مهدی و سردار، قاتلِ غرولندهای عصرِ جمعه هستند. آن ها، که با شادیِ گل شان، تولد رویای تازه ای را به فوتبال ایران نوید داده اند. سوژه های تازه اخترشناس ها که به جای گوام، قلبِ هشتاد میلیون ایرانی را فتح کرده اند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده