ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کسی نمی‌تواند کرار را اخراج کند!

کسی نمی‌تواند کرار را اخراج کند!

کاپ/ سرپرست سابق تیم استقلال گفت:متاسفم که در حساس ترین زمان سه نفر از کادر فنی استقلال در خارج از کشور هستند و به هالیدی تشریف برده اند.
میرشاد ماجدی درباره اتفاقات رخ داده در اردوی استقلال که به اخراج کرار جاسم منجر شده است اظهار داشت:وقتی قرارداد کرار امضا شد من با امیری و نظری صحبت کردم و آنها گفتند به شکلی قرارداد کرار را امضا کرده ایم که امسال نمی تواند تکان بخورد.نمی دانم منظور دوستان چه بوده است چون موضوع کرار همان آش و همان کاسه است.او 50 بار قرار بوده اخراج شود اما نشد که نشد.
وی ادامه داد:اردوی شبانه روزی اتفاق خوبی است اما الزاماتی دارد.اگر فرضا این اردو در ترکیه بود آیا کادر فنی و سرپرستی غایب بودند؟من شخصا در همه اردوهای استقلال حضور داشتم و کادر فنی هم نظارت کامل داشت و می توانید در این باره از بازیکنان استقلال سوال کنید.به نظر من این یک سیستم جدید است که اردو را ترک کنیم و کار را به دست یک نفر بسپاریم.این موضوع و سیاست گذاری به صورت مستقیم به سرمربی و سرپرست برمی گردد و آنها باید پاسخگو باشند.
سرپرست سابق تیم استقلال خاطرنشان کرد:فرزاد مجیدی جزو مربیان آینده دار فوتبال ماست و حتما هم کار درستی کرده که خواسته قوانین را اعمال کند اما او به لحاظ سن و سالی با بازیکنان در یک راستا قرار دارد و نخستین روزهای مربیگری اش را تجربه می کند.آیا وظیفه اوست که جلوی بازیکنی مثل کرار بایستد؟مطمئن باشید اگر یک ریش سفید در کنار تیم بود کرار به خودش اجازه نمی داد چنین رفتار کند.با چنین کارهایی سرمایه های باشگاه مثل فرزاد را هم می سوزانیم چون بازیکن مقابلش می ایستد.
وی ادامه داد:اتفاقی که امروز در اردوی استقلال رخ داده است،مشکل مدیریتی باشگاه بود.این را باید از مدیرعامل باشگاه سوال کرد که چرا در اردو چنین اتفاقاتی رخ می دهد.از اعضای هیات مدیره سوال کرد که در خوشی ها هستند و جولان می دهند ولی در چنین روزهایی در افق محو می شوند.مدیریت کنترل از راه دوری جز این نمی شود.وقتی 44 نفر همراه تیم به سفرها می روند،یکی از آنها وجود نداشته به اردو برود و موضوع را حل و فصل کند.
سرپرست سابق استقلال خاطرنشان کرد:متاسفم که در حساس ترین زمان سه نفر از کادر فنی استقلال در خارج از کشور هستند و به هالیدی تشریف برده اند،سرمربی و سرپرست هم که حضور ندارند.اینچنین می شود که فرزاد مجیدی باید جورکش حاشیه ها باشد.از دوستانی که اهل تحلیل هستند می خواهم این قضایا را کنار هم بگذارند و خودشان تحلیل کنند.
ماجدی درباره اینکه به نظر می رسد این بار جدایی کرار قطعی است گفت:در بازی دور رفت فصل گذشته وقتی برای بازی تراکتورسازی به تبریز رفتیم،بعد از مسابقه کرار به من گفت من می روم ولی من به او گفتم اگر می توانی برو.نیم ساعت بعد برگشت و گفت می مانم.هر چند من گزارش کتبی در این باره به افشارزاده دادم.از همان زمان این بحث بود که او را بیرون می کنیم که این حرف خنده دار بوده،هست و خواهد بود.به طور حتم هم این اتفاق نمی افتد و همه می دانند که کرار حرفش را به کرسی می نشاند.کرار در استقلال می ماند و کسی جرات ندارد او را بیرون کند.اگر کرار کسی را از استقلال اخراج نکند،خودش را کسی نمی تواند اخراج کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده