ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پاسخ رئیس فدراسیون جهانی کوراش به نامه کمیته ملی المپیک +سند

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان؛ کمیته ملی المپیک طی نامه ای خواستار بخشش محرومیت نایب رئیس فدراسیون جودو و کوراش ایران را شده بود که حیدر فرمان رئیس فدراسیون جهانی کوراش در  پاسخ به این نامه جوابیه ای را به کمیته ملی المپیک ایران ارسال کرد. ترجمه نامه حیدر فرمان به این صورت است:آقای کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک ایرانجناب آقای رییس امیدوارم حالتان خوب باشد. نامه شما که توسط دبیر کل کمیته ملی المپیک ایران آقای شاهرخ شهنازی که به تاریخ 7 می نوشته شده است در اختیار من است و کپی آن برای شما نیز ضمیمه شده است. می خواهم به اطلاع شما برسانم: به راستی شگفت زده شدم که بعد از این همه مدت (بعد از 6 ماه) شما به فکر اعتراض افتاده اید. ضمن این که تردید دارم مدارکی که برای شما ارسال کرده بودم را به دقت مطالعه کرده باشید. در مدارک ارسالی به شفافیت اعلام شده است که دلیل این محرومیت توسط کمیته انضباطی چه بوده است. یکبار دیگر قصد دارم اشاره کنم که آقای میراسماعیلی مرتکب سوء رفتار بسیار سنگین شده است که این عمل باعث به خطر افتادن امنیت برای تماشاگران و نمایندگان ورزش در مسابقات جهانی و لطمه زدن به سلامت وجهه ورزش کوراش شده است. این حرکات توسط آقای میراسماعیلی بصورت علنی در مقابل دیدگان صدها نفر و در انظار عمومی انجام شده است و نتیجه این حرکات باعث محرومیت ایشان از تمامی فعالیتهای مربوط به کوراش در داخل و خارج از کشور به مدت 5 سال از تاریخ 15 نوامبر 2015 تا 15 نوامبر 2020 توسط کمیته انضباطی گردیده است. این رای توسط اکثریت آرای اعضای هیات رییسه فدراسیون جهانی کوراش تایید شده است. پرونده این سوء رفتار در حالت عادی دارای محرومیت بیشتری همراه با جریمه نقدی می باشد ولی هیات رییسه فدراسیون جهانی با در نظر گرفتن فعالیت ایران و تاریخچه ای که در کوراش دارد و همکاریهایی که با خانواده ورزش ایران در گذشته داشته ایم تصمیم گرفت فقط 5 سال محرومیت در نظر گرفته شود.در نهایت به شما اعلام می دارم هر نوع تهدید از سوی آقای میراسماعیلی نسبت به اعضای هیات رییسه فدراسیون جهانی بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم حتی از طریق رسانه و ایجاد ارعاب که من در این چند روز متوجه آن شده ام غیر قابل قبول و تحمل ناپذیر است و ارتکاب به آن باعث محرومیت مادام العمر (دائم) برای آقای میراسماعیلی و محرومیت فدراسیون ملی ایران برای شرکت در مسابقات بین المللی خواهد شد. 
با احترام حیدرعلی فرمانرییس فدراسیون جهانی کوراش

////// فعلا کار نشود////احتمال محرومیت مادام العمر میراسماعیلی
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده