ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وزیر بهداشت: موفقیت در آینده با حمایت از دولت میسر است

وزیر بهداشت: موفقیت در آینده با حمایت از دولت میسر است

ایرنا/ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: موفقیت در آینده نزدیک ، با وحدت، همدلی و حمایت از دولت تدبیر و امید میسر است.

دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی شامگاه سه شنبه در آیین افتتاح مرکز آموزشی ، پژوهشی و درمانی ومرکز فوق تخصصی سوختگی وترمیمی بهار شاهرود، افزود: روابط کشور با دنیا رو به بهبود است، هنوز سه ماه از توافق نگذشته رفت و آمدها شروع شده است.
وی ادامه داد: روابط با دنیا در توسعه کشور بی تاثیر نیست اما زمان بر است و لذا باید مردم آگاه ایران این مرحله را با صبر و تحمل بگذرانند.
وی رمز پیروزی مردم ایران را وحدت دانست و گفت: همه آنهایی که امروز در مسیر اتحاد و وحدت و همدلی قرار دارند در راه پیشرفت کشور گام برمی دارند و به انقلاب و آرمان های آن پایبند هستند.
دکتر هاشمی ادامه داد: بایداز فرصت ها استفاده و هرگز فرصت سوزی نکنیم ، ایجاد اشتغال آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد که این مهم دغدغه مهم رهبری است و دولت در این راه گام برمی دارد.
وی به برخی مشکلات مردم منطقه که از سوی نماینده فعلی و منتخب این منطقه بیان شده بود اشاره کرد و گفت: این مشکلات در سایه سرمایه گذاری ،عقلانیت و حکمت حل شدنی است و عقلانیت و حکمت حکم می کند که سرمایه گذار داخلی و خارجی در جایی سرمایه گذاری کند که امنیت و آرامش آن منطقی باشد.
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: مشکلات حوزه سلامت منطقه را هم در چهارچوب قانون و وظیفه پیگیری خواهیم کرد ، کار اجرایی بسیار سخت است و مشکلات و مسایل منطقه ای ناشی از تحریم ها هنوز پابرجاست.
دکتر هاشمی گفت: قدرت های استکباری سالهای سال با ما دشمنی کرده اند و لذا محال است به این سادگی دست از دشمنی بردارند.
وی افزود: نباید طوری رفتار شود که افزایش توقعات مردم را در پی داشته باشد بلکه نیازهای مردم باید واقعی شود تا با کمک یکدیگر مشکلات را از سر راه برداریم .
وی هوش و استعداد ذاتی مردم این منطقه را در کشور سرآمد خواند و گفت: در مجلس خبرگان دوره پنجم 5نفر از بزرگان شاهرود به آن راه یافته اند ودر حوزه پزشکی هم افراد تاثیر گذاری در این منطقه وجود دارند .
وی ابراز امیدواری کرد، دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به دانشگاه بین المللی تبدیل شود.
دکتر هاشمی گفت: درخواست های مردمی شاهرود و میامی را حتما تقدیم رئیس جمهورخواهم کرد.
مرکز آموزشی ، پژوهشی و درمانی ومرکز فوق تخصصی سوختگی وترمیمی بهار شاهرود دارای350تخت می باشد و اعتبار صرف شده برای آن بالغ بر 800 میلیارد ریال است که 600 میلیارد ریال مربوط به ساخت و 200 میلیارد ریال هم در تجهیز آن هزینه شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X