وزیر بهداشت: موفقیت در آینده با حمایت از دولت میسر است

وزیر بهداشت: موفقیت در آینده با حمایت از دولت میسر است

ایرنا/ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: موفقیت در آینده نزدیک ، با وحدت، همدلی و حمایت از دولت تدبیر و امید میسر است.

دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی شامگاه سه شنبه در آیین افتتاح مرکز آموزشی ، پژوهشی و درمانی ومرکز فوق تخصصی سوختگی وترمیمی بهار شاهرود، افزود: روابط کشور با دنیا رو به بهبود است، هنوز سه ماه از توافق نگذشته رفت و آمدها شروع شده است.
وی ادامه داد: روابط با دنیا در توسعه کشور بی تاثیر نیست اما زمان بر است و لذا باید مردم آگاه ایران این مرحله را با صبر و تحمل بگذرانند.
وی رمز پیروزی مردم ایران را وحدت دانست و گفت: همه آنهایی که امروز در مسیر اتحاد و وحدت و همدلی قرار دارند در راه پیشرفت کشور گام برمی دارند و به انقلاب و آرمان های آن پایبند هستند.
دکتر هاشمی ادامه داد: بایداز فرصت ها استفاده و هرگز فرصت سوزی نکنیم ، ایجاد اشتغال آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد که این مهم دغدغه مهم رهبری است و دولت در این راه گام برمی دارد.
وی به برخی مشکلات مردم منطقه که از سوی نماینده فعلی و منتخب این منطقه بیان شده بود اشاره کرد و گفت: این مشکلات در سایه سرمایه گذاری ،عقلانیت و حکمت حل شدنی است و عقلانیت و حکمت حکم می کند که سرمایه گذار داخلی و خارجی در جایی سرمایه گذاری کند که امنیت و آرامش آن منطقی باشد.
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: مشکلات حوزه سلامت منطقه را هم در چهارچوب قانون و وظیفه پیگیری خواهیم کرد ، کار اجرایی بسیار سخت است و مشکلات و مسایل منطقه ای ناشی از تحریم ها هنوز پابرجاست.
دکتر هاشمی گفت: قدرت های استکباری سالهای سال با ما دشمنی کرده اند و لذا محال است به این سادگی دست از دشمنی بردارند.
وی افزود: نباید طوری رفتار شود که افزایش توقعات مردم را در پی داشته باشد بلکه نیازهای مردم باید واقعی شود تا با کمک یکدیگر مشکلات را از سر راه برداریم .
وی هوش و استعداد ذاتی مردم این منطقه را در کشور سرآمد خواند و گفت: در مجلس خبرگان دوره پنجم 5نفر از بزرگان شاهرود به آن راه یافته اند ودر حوزه پزشکی هم افراد تاثیر گذاری در این منطقه وجود دارند .
وی ابراز امیدواری کرد، دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به دانشگاه بین المللی تبدیل شود.
دکتر هاشمی گفت: درخواست های مردمی شاهرود و میامی را حتما تقدیم رئیس جمهورخواهم کرد.
مرکز آموزشی ، پژوهشی و درمانی ومرکز فوق تخصصی سوختگی وترمیمی بهار شاهرود دارای350تخت می باشد و اعتبار صرف شده برای آن بالغ بر 800 میلیارد ریال است که 600 میلیارد ریال مربوط به ساخت و 200 میلیارد ریال هم در تجهیز آن هزینه شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر بهداشت: موفقیت در آینده با حمایت از دولت میسر است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X