ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مهلت 2 هفته‌ای به هیئت مدیره پردیسبان

مهلت 2 هفته‌ای به هیئت مدیره پردیسبان

خراسان/ قاضی حیدری بازپرس پرونده شرکت سرمایه گذاری پردیسبان درباره آخرین وضعیت این شرکت در گفت و گو با خراسان رضوی اظهار کرد :در پیگیری پرونده شرکت سرمایه گذاری پردیسبان در مرحله اول یک نفر از اعضای هیئت مدیره این شرکت را بازداشت کردیم که مدتی نیز در بازداشت بود البته وی موفق شد یک سوم از مطالبات را پرداخت کند و با وجود این که برخی می گویند این یک سوم سهم دلال ها شده و مردم بی بهره مانده اند، اما این گونه نیست.

وی افزود:با این حال درمرحله بعد نیز یک نفر دیگر از اعضای هیئت مدیره را بازداشت کردیم که برخی سهامداران خواستند تا وی را آزاد کنیم و اجازه دهیم با پیگیری امور در بیرون از زندان مطالبات را پرداخت کند.
این موضوع مورد موافقت قرار گرفت اما پس از یک سال هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده و فرد مزبور در راستای تسویه این مطالبات کاری نکرده است .حیدری اضافه کرد :چون این فرد از فرصت داده شده توسط دستگاه قضایی استفاده نکرد، مجدد او را احضار کردیم و به وی یک هفته فرصت دادیم اما بازهم کاری از پیش نبرد. بنابراین وی را همراه یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره بازداشت کردیم و هم اکنون با قرارهای تامینی در بازداشت هستند.
بازپرس پرونده شرکت سرمایه گذاری پردیسبان تصریح کرد:برای حل مسئله در هفته گذشته با آن ها جلسه ای داشتیم ودر این جلسه که با حضور نمایندگان سهامداران پردیسبان تشکیل شد، صورتجلسه ای تنظیم شد و به امضای افراد حاضر در جلسه رسید که در پی آن مقرر شد مهلت دوهفته ای برای برون رفت از مشکلات به آن ها داده شود.
وی با بیان این که در این جلسه اعضای هیئت مدیره مدعی شدند پردیسبان اموال و دارایی های متعددی در اختیار دارد اظهار کرد: این افراد تعهد داده اند تا با بررسی و فروش بخشی از اموال و دارایی ها ی خود مشخص کنند کدام یک از این دارایی ها قابل فروش است تا با فروش آن ها بتوانند مطالبات سرمایه گذاران را پاسخ دهند .وی افزود:ما تمام تلاشمان را کرده ایم تا طلبکاران به پولشان برسند وگرنه امکان این را داشتیم تا پرونده را از مسیرحقوقی پیگیری کنیم و افراد خاطی را به دادگاه بفرستیم.

حیدری با بیان این که ارزش اسمی سهام پردیسبان یک ریال بوده است اما آن را 450 ریال به مردم فروخته اند تاکید کرد:سهام فروخته شده درواقع چهار هزار و 999 درصد گران تر به مردم واگذار شده و همه این ها بدون طی مراحل قانونی صورت گرفته است با این حال آن چه باعث شده تاکنون در این پرونده به نتیجه مطلوب نرسیم اعتماد نا به جای برخی سرمایه گذاران بوده که به وعده های بی اساس داده شده اعتماد کرده اند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده