وزیر دولت احمدی نژاد: آمریکا به اقتدار ایران اذعان دارد

وزیر دولت احمدی نژاد: آمریکا به اقتدار ایران اذعان دارد

ایرنا/ حمیدرضا حاجی بابایی گفت: امروز دنیا عرصه جنگ و هماوردی اقتدارهاست و آمریکا با همه اقتدار و هیبتش به اقتدار ایران اسلامی اذعان کرده است.

به گزارش ایرنا، وی سه شنبه شب در جمع بسیجیان تربت حیدریه در همایش تبیین ولایت با محوریت اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل؛ لازمه حضور در باشگاه قدرت بین المللی را اقتدار ملی دانست و افزود: اقتدار از درون یک ملت می جوشد و دارای مولفه های گوناگونی است که اکنون امریکا به دنبال تخریب مولفه های اقتدار ملت ایران است.
وی با اشاره به مولفه های اقتدار گفت: علم و تولید علم، اعتقاد به خدا و اهل بیت مولفه های اصلی اقتدار ملت ما است.
وزیر پیشین آموزش و پرورش یکی از ارکان اقتدار ملی را مردم دانست و گفت: وحشتناک ترین مولفه برای استکبار حضور مردم در پای صندوق های رای بود، زمانی که مردم در انتخابات شرکت کردند دنیا عزای عمومی گرفت و این حضور را با بایکوت خبری مسکوت گذاشت.
وی بیان کرد: اقتدار ملی، امنیت ملی ایجاد می کند و امنیت موجب ایجاد و پویایی اقتصاد ملی می شود.
حاجی بابایی افزود: آمریکا اکنون علم هسته ای و موشکی ما را هدف گرفته و اصرار بر گرفتن این امتیازات از کشور ما دارد.
وی گفت: آمریکا از صحنه گردانی های ایران در منطقه نگران است و به دنبال تخریب این ستون هاست و تلاش دارد با استفاده از حربه تحریم از ساخت موشک در ایران جلوگیری کند.
حاجی بابایی گفت: طبق فرمایش رهبری، آمریکا کشوری غیرقابل اعتماد است لذا دولت و مجلس باید با همکاری هم در پی حل مشکلات کشور باشند.
وی خاطرنشان ساخت: رهبر معظم انقلاب از همه دولت ها حمایت می کنند و ما دست هر دولتی را که حداقل برای سه میلیون جوان بیکار کشور اشتغال ایجاد کند، می بوسیم.
او گفت: مسئولان باید گزارش کارهایی را که انجام می دهند به صورت ماهانه شفاف بیان کنند و اگر مسیری را به غلط رفته اند صادقانه با مردم درمیان بگذارند.
وی با تاکید بر ضرورت اجرای برنامه اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: اگر مردم با اعتقاداتشان در کنار دانش و علمشان بنشینند اقتصاد مقاومتی شکل می گیرد.
حاجی بابایی با تاکید بر اینکه سرمایه باید از پایتخت به شهرستان ها سرازیر شود، افزود: کشور باید به یک کارگاه تولیدی تبدیل شود که این امر نیازمند مجلسی قدرتمند و مقتدر است که دولت را در چهارچوب سیاست های رهبری حمایت و هدایت کند.
وی اذعان کرد: باید به جای واردات، صادرات داشته باشیم و دنبال مقصر برای اتفاقات پیش آمده نباشیم.
او گفت: در اقتصاد مقاومتی باید کسب درآمد و سود از راه کار و تلاش و نه دریافت سود بانکی باشد و سرمایه باید به بازار وارد شود.
حاجی بابایی تصریح کرد: مردم به کارآمدی افراد نگاه می کنند لذا اگر مجلسی کارآمد تشکیل شد از آن مجلس کار و تلاش و تولید درو خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر دولت احمدی نژاد: آمریکا به اقتدار ایران اذعان دارد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X