استعفای یک مدیر سینمایی پذیرفته شد انتصاب در حوزه نمایش خانگی

استعفای یک مدیر سینمایی پذیرفته شد/ انتصاب در حوزه نمایش خانگی

مهر/ معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی با صدور حکمی مصطفی سماوات را به عنوان سرپرست اداره کل نمایش خانگی، مستند و کوتاه منصوب کرد.
حبیب ایل بیگی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی درباره انتصاب مصطفی سماوات به عنوان سرپرست اداره کل نمایش خانگی، مستند و کوتاه به خبرنگار مهر گفت: چندی پیش سید صادق موسوی که مدیر اداره کل نمایش خانگی، مستند و کوتاه بود به عنوان مدیر کل حوزه ریاست سازمان سینمایی و امور سمعی و بصری منصوب شد که در نهایت روز گذشته استعفای وی از سمت مدیریت اداره کل نمایش خانگی، مستند و کوتاه پذیرفته شد.
به گفته وی، در حال حاضر مصطفی سماوات به عنوان سرپرست اداره کل نمایش خانگی، کوتاه و مستند منصوب شده است.
سماوات کارشناس ارشد ادبیات نمایشی و از کارکنان رسمی سازمان سینمایی است که پیش از این نیز معاون اداره کل نمایش خانگی بوده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استعفای یک مدیر سینمایی پذیرفته شد انتصاب در حوزه نمایش خانگی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی خبر 24 دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات