ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

این روزها همه در استقلال ممنوع المصاحبه هستند

این روزها همه در استقلال ممنوع المصاحبه هستند

اسپورت تی وی/ باشگاه استقلال در اقدامی عجیب از کادر فنی و بازیکنان خود خواسته است که بدون هماهنگی این باشگاه مصاحبه ای انجام ندهند.
در باشگاه استقلال اقداماتی انجام شده که حتی باعث ناراحتی و نارضایتی اعضای این باشگاه هم شده است. در اقدامی عجیب باشگاه استقلال از کادر فنی و بازیکنان خود خواسته تا هیچ مصاحبه ای را بدون هماهنگی انجام ندهند. نکته قابل توجه این است که این دستور یک شبه باشگاه استقلال به مسوولان این باشگاه هم رسیده تا این روزها همه در استقلال ممنوع المصاحبه باشند.
این اتفاق در فضای مجازی با واکنش هواداران استقلال همراه شده و آنها نسبت به این مساله معترض شده اند. اما سوال این است باشگاهی که مدعی ارتباط با هواداران است و تاکید به حضور آن ها در استادیوم دارد، چطور با قطع ارتباط استقلالی ها با هواداران، این انتظار را دارد که هواداران تیمش را همراه خود کند؟
کادر فنی ممنوع المصاحبه است ،بازیکنان هم همینطور و البته که مسوولان باشگاه هم نباید حرف بزنند. با این اوصاف چه کسی یا چه کسانی باید اخبار استقلال یا شرایط تیم را به گوش هواداران برسانند؟ وقتی بازیکن نمی تواند و نباید حرف بزند، هوادار چطور از شرایط او و تیمش باید مطلع شود؟
در حال حاضر فقط مدیر روابط عمومی استقلال است که می تواند و اجازه دارد صحبت کند. هر حرفی زده شود باید با هماهنگی باشد. با این حساب استقلال حضور هوادارانش را هم در استادیوم باید با هماهنگی طرفدارانش انجام دهد تا حداقل این نوع ارتباط دو سویه باشد....
این روزها اگر شرایط استقلال از داخل خوب نیست و مشکلات مالی شرایط این باشگاه را سخت کرده است، وضعیت حال حاضر که ممنوع المصاحبه کردن استقلالی ها است، یک حرکت دیگر در جهت افزایش مشکلات استقلال است تا این اقدام نه مورد تایید کادر فنی استقلال باشد و نه بازیکنان.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده