ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

محمدزاده: پیروانی کوتاهی کرده است رأی صادر شده اجرا می‌شود

محمدزاده: پیروانی کوتاهی کرده است/ رأی صادر شده اجرا می‌شود

کاپ/ رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت:انجام این تخلف از سوی آنالیزور تیم ملی،عدم توجه سرپرست یا مدیر تیم ملی را نسبت به انجام احکام قطعی فدراسیون فوتبال می رساند.
علی اکبر محمد زاده درباره اینکه مهرداد خانبان به رغم حکم محرومیت دو جلسه ای دیروز روی نیمکت تیم ملی نشست اظهار داشت:من در حال حاضر خارج از کشور هستم اما از طریق رسانه ها از موضوع مطلع شدم.بر اساس حکم کمیته اخلاق،خانبان دو جلسه از همراهی تیم ملی محروم شده بود و اگر چنین کاری کرده باشد و روی نیمکت در بازی با گوام نشسته باشد،قطعا مرتکب تخلف شده است.
وی ادامه داد:انجام این تخلف از سوی آنالیزور تیم ملی،عدم توجه سرپرست یا مدیر تیم ملی را نسبت به انجام احکام قطعی فدراسیون فوتبال می رساند.در یک جمله سرپرست تیم ملی نسبت به این کار کوتاهی کرده است.
محمدزاده درباره اینکه آیا در این شرایط کمیته اخلاق برخورد با مدیر تیم ملی را هم در دستور کار خواهد داشت یا نه گفت:قطعا همین طور است.رای صادره لازم الاجرا بوده و نباید از آن تخطی می شد.لذابه طور حتم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در اسرع وقت موضوع را بررسی می کند و تصمیمات لازم را می گیرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده