ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مقام صندوق بین المللی پول: ایران می تواند به یک اقتصاد نوظهور تبدیل شود

مقام صندوق بین المللی پول: ایران می تواند به یک اقتصاد نوظهور تبدیل شود

ایرنا/ «مارتین کریسولا» رئیس میز ایران در صندوق بین المللی پول گفت: ایران با تداوم ثبات ایجادشده در اقتصاد خود، بهبود چارچوب سیاست های اقتصادی و تقویت ترازنامه کارخانه ها و بانک ها، می تواند گامی سرنوشت ساز به سوی تبدیل شدن به یک اقتصاد نوظهور با رشد سریع اقتصادی بردارد.

به گزارش تارنمای رسمی این صندوق، «مارتین کریسولا» درباره چشم انداز رشد اقتصاد ایران گفت: اصلاحات جامع برای حفظ ثبات در اقتصاد کلان کشور و ایجاد یک رشد اقتصادی همه جانبه، راه را برای بهره برداری کامل از فضای پساتحریم هموار خواهد کرد.
وی خاطر نشان کرد: تلاش های مستمر در کاهش یارانه های سوختی و نیز کسب درآمد های مالیاتی داخلی می تواند به مهار و کاهش کسری بودجه در سال های پیش رو منجر شود.
«کریسولا» همچنین گفت: بانک مرکزی ایران باید سرعت اشتغال زایی و رشد اقتصادی را افزایش دهد.
تارنمای صندوق بین المللی پول نوشت: پیش بینی می شود رشد اقتصاد ایران در سال 2017-2016 به 'چهار' تا 'پنج و نیم' درصد افزایش یابد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده