نتیجه ارزیابی کیفی مدل‌های جدید خودرو به وزارت صنعت ارائه شد نتایج واقع‌بینانه‌تر شد

نتیجه ارزیابی کیفی مدل‌های جدید خودرو به وزارت صنعت ارائه شد/ نتایج واقع‌بینانه‌تر شد

فارس/ مدیر عامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از ارائه نتیجه ارزیابی کیفی خودروها بر اساس مدل جدید به وزارت صنعت خبر داد و گفت: نتیجه این ارزیابی، واقع‌بینانه‌تر و نزدیک‌تر به ارزیابی مشتریان است.
اشکان گلپایگانی اظهار داشت: ارزیابی جدید کیفی خودروها مانند مدل قبل، بر اساس دسته‌بندی قیمتی انجام می‌شود، اما با توجه به تغییر موارد مورد نظر، نتیجه آن واقع‌بینانه‌تر و نزدیک‌تر به ارزیابی مشتریان خواهد بود.
وی تصریح کرد: نتیجه اولیه ارزیابی کیفی خودروها بر اساس مدل جدید تهیه و به وزارت صنعت ارائه شده و از نیمه دوم امسال اعلام عمومی خواهد شد. به گفته گلپایگانی، چارچوب مدل ارزیابی کیفی خودروها تغییر کرده و دسته‌بندی صحیح‌تری در این مورد انجام شده است.
وی افزود: ارزیابی کیفی خودروها بر اساس مدل قبلی نیز همزمان با مدل جدید انجام می‌شود. وی در ادامه با اشاره به تغییر مثبت کیفیت اکثر خودروهای تولید داخل، گفت: شیب این تغییرات مثبت بوده است، ولی باید دید تا چه حد توانسته رضایت مشتریان را جلب کند.
مدیر عامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با بیان اینکه شیب مثبت کیفیت خودروها با رضایت مشتریان فاصله دارد، افزود: تولید خودروها باید بر اساس نیاز و توقع مشتریان انجام شود و خودروها به‌روزرسانی شود. وی تصریح کرد: به‌ دلیل نوسانات و تغییر کیفیت قطعات مصرفی در خودرو و تغییر تأمین‌کنندگان داخلی و خارجی، شاهد نوسان کیفیت خودروها هستیم که این مسئله در نتیجه ارزیابی کیفی خودروها به چشم می‌خورد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نتیجه ارزیابی کیفی مدل‌های جدید خودرو به وزارت صنعت ارائه شد نتایج واقع‌بینانه‌تر شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X