ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اگر امری از سویا جدا می‌شد، من هم به دنبال او می‌رفتم

اگر امری از سویا جدا می‌شد، من هم به دنبال او می‌رفتم

طرفداری/ ژاگوژ کریچوویاک که در حال حاضر در اردوی تیم ملی لهستان به سر می برد، به روزنامه ملی Przeglad Sportowy گفت که تصمیم اونای امری برای ماندن در سویا، در ماندن او نیز کلیدی بوده است.
در طول تابستان گمانه زنی هایی مبنی بر احتمال جدایی کریچوویاک و انتقال به باشگاه هایی نظیر آرسنال وجود داشت، اما در نهایت این هافبک دفاعی در سانچز پیسخوان ماندنی شد. با اینحال، هیچ پیشنهادی با رقم فسخ 30 میلیون یورویی او مطابقت نداشت. چند روز قبل از پایان مهلت نقل و انتقالات وی تأیید کرد که در سویا خواهد ماند.
کریچوویاک به Przeglad Sportowy گفت:
تصمیم اونای برای ماندن، برای من نیز کلیدی بود. می خواستم بخشی از پروژه او باشم و تنها او، نه هیچکس دیگر. اگر او به باشگاه دیگری منتقل می شد احتمالاً من هم به طور جدی چنین گزینه ای را بررسی می کردم. امری بخشی از موفقیت من بوده است. او به من باور دارد. روح های ما دو قلو است، و کاملاً مناسب هم هستیم، و فلسفه ما بسیار مشابه است. من تنها به مدت یک سال در سویا بوده ام اما خیلی به این مربی مدیون هستم.
گفته می شود که تمدید قرارداد کریچوویاک و اور بانگا جزو اولویت های باشگاه سویا است که تا هفته های آینده به طور رسمی انجام خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده