تولیدکنندگان کیف‌وکفش در تهران زمین می‌گیرند

تولیدکنندگان کیف‌وکفش در تهران زمین می‌گیرند

تسنیم/ رئیس اتحادیه کیف و کفش از هماهنگی با شهرداری و اتاق اصناف ایران خبر داد و گفت: به همه تولیدی های کیف و کفش در سطح تهران زمین با تسهیلات ویژه عرضه می شود.

محسن خردمند افزود: این زمین ها در قرچک ورامین با متراژ پانصد تا دو هزار و پانصد متر به صورت بیست درصد نقد و بقیه در اقساط 40 ماهه داده می شود.

وی ادامه داد: این زمین ها به تولید کنندگان دارای پروانه تولید تعلق می گیرد.
خردمند با اشاره به اینکه تولید کننده ها را اتحادیه به شهرک های صنعتی معرفی می کند،گفت: تولید کننده ها پس از عقد قرارداد می توانند از تسهیلات بانکی و معافیت مالیاتی برای ساخت این زمین ها استفاده کنند.
وی افزود: تولید کننده هایی که بتوانند واحد خود را زودتر تکمیل و اغاز بکار کنند از تخفیف های ویژه استفاده بهره مند می شوند.
رئیس اتحادیه کیف و کفش با بیان اینکه تولید کننده ها با اسکان در این شهرک های صنعتی می توانند تولیدات خود را صنعتی کنند ، افزود:‌در این شهرک ها همه امکانات از جمله فضای سبز، درمانگاه، فروشگاه و هتل دیده شده است تا خریداران به مشکل برخورد نکنند.
وی گفت:‌ با انتقال تولیدکنندگان به این شهرک های صنعتی از نیروی کار منطقه ای هم استفاده می شود و هزینه تولید نیز کاهش می یابد.

* سود بالای تسهیلات بانکی، رونق را از تولید گرفته است

خردمند درباره استفاده تولیدکنندگان از تسهیلات بانکی گفت: سودهای بانکی کمرشکن است و یک تولید کننده نمی تواند با این سودها ادامه فعالیت دهد.
وی ادامه داد: در شرایط پساتحریم برای حفظ تولیدات داخلی خود باید تسهیلات ویژه ای برای تولید کنندگان فراهم کنیم.
رئیس اتحادیه کیف و کفش افزود: با ارائه تسهیلات ارزان قیمت به تولید کننده می توانیم او را در خرید مواد اولیه و به روز رسانی ماشین آلات کمک و با کاهش هزینه های تولید او را وارد بازارهای رقابتی با کالاهای خارجی کنیم.
وی با اشاره به اینکه دولت باید بر ورود کالاهای وارداتی نظارت کند، گفت : دولت با عمل به وعده های خود در خصوص مالیات ، بیمه و کاهش تعرفه های واردات مواد اولیه می تواند به تولید کننده ها کمک کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تولیدکنندگان کیف‌وکفش در تهران زمین می‌گیرند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X