ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تولیدکنندگان کیف‌وکفش در تهران زمین می‌گیرند

تولیدکنندگان کیف‌وکفش در تهران زمین می‌گیرند

تسنیم/ رئیس اتحادیه کیف و کفش از هماهنگی با شهرداری و اتاق اصناف ایران خبر داد و گفت: به همه تولیدی های کیف و کفش در سطح تهران زمین با تسهیلات ویژه عرضه می شود.

محسن خردمند افزود: این زمین ها در قرچک ورامین با متراژ پانصد تا دو هزار و پانصد متر به صورت بیست درصد نقد و بقیه در اقساط 40 ماهه داده می شود.

وی ادامه داد: این زمین ها به تولید کنندگان دارای پروانه تولید تعلق می گیرد.
خردمند با اشاره به اینکه تولید کننده ها را اتحادیه به شهرک های صنعتی معرفی می کند،گفت: تولید کننده ها پس از عقد قرارداد می توانند از تسهیلات بانکی و معافیت مالیاتی برای ساخت این زمین ها استفاده کنند.
وی افزود: تولید کننده هایی که بتوانند واحد خود را زودتر تکمیل و اغاز بکار کنند از تخفیف های ویژه استفاده بهره مند می شوند.
رئیس اتحادیه کیف و کفش با بیان اینکه تولید کننده ها با اسکان در این شهرک های صنعتی می توانند تولیدات خود را صنعتی کنند ، افزود:‌در این شهرک ها همه امکانات از جمله فضای سبز، درمانگاه، فروشگاه و هتل دیده شده است تا خریداران به مشکل برخورد نکنند.
وی گفت:‌ با انتقال تولیدکنندگان به این شهرک های صنعتی از نیروی کار منطقه ای هم استفاده می شود و هزینه تولید نیز کاهش می یابد.

* سود بالای تسهیلات بانکی، رونق را از تولید گرفته است

خردمند درباره استفاده تولیدکنندگان از تسهیلات بانکی گفت: سودهای بانکی کمرشکن است و یک تولید کننده نمی تواند با این سودها ادامه فعالیت دهد.
وی ادامه داد: در شرایط پساتحریم برای حفظ تولیدات داخلی خود باید تسهیلات ویژه ای برای تولید کنندگان فراهم کنیم.
رئیس اتحادیه کیف و کفش افزود: با ارائه تسهیلات ارزان قیمت به تولید کننده می توانیم او را در خرید مواد اولیه و به روز رسانی ماشین آلات کمک و با کاهش هزینه های تولید او را وارد بازارهای رقابتی با کالاهای خارجی کنیم.
وی با اشاره به اینکه دولت باید بر ورود کالاهای وارداتی نظارت کند، گفت : دولت با عمل به وعده های خود در خصوص مالیات ، بیمه و کاهش تعرفه های واردات مواد اولیه می تواند به تولید کننده ها کمک کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X