جمع آوری تجهیزات تفریحی غیر استاندارد در کشور

جمع آوری تجهیزات تفریحی غیر استاندارد در کشور

خبرگزاری صدا و سیما/تجهیزات تفریحی غیر استاندارد در مکان های بازی جمع آوری می شود.

رئیس اداره نظارت بر اجرای استانداردهای مجموعه های تفریحی سازمان استاندارد کشور با اعلام این خبر افزود: تجهیزات اگر با استانداردها منطبق باشد گواهی صادر شده و اگر استاندارهای لازم را نداشته باشد ، بر اساس ماده نه قانون سازمان ملی استاندارد بهره برداری از آن متوقف می شود.
نیری در گردهمایی شرکتهای بازرسی تجهیزات بازی و تفریحی کشور در ساوه گفت : بازرسی از مجموعه های ورزشی ، پارکها وزمین های بازی از سال آینده آغاز می شود و هر گونه تجهیزات غیر استاندارد جمع آوری می شود.
وی با اشاره به اینکه در این طرح ، از امکانات ده استان بازرسی می شود ، گفت : در هر استان پنجاه مکان بازی و تفریح ، و تجهیزات بازرسی می شود.
نیری در ادامه ، با بیان اینکه در حال حاضر یازده تولید کننده تجهیزات تفریحی دارای پروانه استاندارد فعالیت تولیدی دارند ، گفت: برای بازرسی از تجهیزات نه شرکت بازرسی تشکیل شده است.
او در خصوص استاندارد وسیله های وارداتی بازی هم گفت : ساز و کار نظارت بر این بخش نیز تعیین شده و اعمال می شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جمع آوری تجهیزات تفریحی غیر استاندارد در کشور » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X