ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رضا توکلی: سریال «کیمیا» جزو افتخارات سیما محسوب می‌شود

رضا توکلی: سریال «کیمیا» جزو افتخارات سیما محسوب می‌شود

باشگاه خبرنگاران/ روزهای خوبی را با به تصویر کشیدن مجموعه 110 قسمتی «کیمیا» در قاب سیما شاهد هستیم.
رضا توکلی بازیگر مجموعه‌های تلویزیونی در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درخصوص ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی «کیمیا» گفت: در حال حاضر اتفاقات خوبی را در تلویزیون شاهد هستیم و رسانه جایگاه و تماشاگر خود را پیدا کرده است و در این بین «کیمیا» از جمله مجموعه‌هایی است که جزو افتخارات سیما محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: مجموعه تلویزیونی «کیمیا» افتخاری است که جواد افشار به عنوان کارگردان به خود اختصاص داده و سریالی 110 قسمتی را در کارنامه حرفه‌ای به ثبت رسانده است و همچنین باید به تمام سازندگان و عوامل «کیمیا» به خاطر ساخت چنین پروژه‌ سنگینی تبریک گفت.

توکلی افزود: سریال «کیمیا» نشان داده است که رسانه و مجموعه‌های تلویزیونی ظرفیت ساخت سریال‌های 4، 5 ماهه، در چند فاز و چند دوره مختلف را دارد.

وی درخصوص حضورش در مجموعه 110 قسمتی «کیمیا» بیان کرد: بعد ازسال‌ها که به حرمت مردم از بازیگر کناره‌گیری کرده بودم به پیشنهاد جواد افشار در سریال پربیننده «کیمیا» در نقشی کاملاً متفاوت ایفای نقش می‌کنم و افتخار همکاری با محمدرضا شفیعی و بازیگران توانای این مجموعه را دارم.


بازیگر مجموعه تلویزیونی «اویک فرشته بود» از ایفای نقش خود در مجموعه تلویزیونی «کیمیا» عنوان کرد: نقشی متفاوت از دیگر نقش‌های کارنامه بازیگری‌ام را به پیشنهاد جواد افشار پذیرفتم و در فاز اول، سی قسمت ابتدایی مجموعه «کیمیا» خوراک کوسه‌های خلیج فارس می‌شوم و ادامه داستان طی زحمات و تلاش بی‌‌وقفه تمام بچه‌های آبادان و عوامل پشت صحنه به تصویر در می‌آید.

وی به شکستن کلیشه‌های بازیگری و ارائه صحیح نوع بازیگری اشاره کرد: بازیگر و شخصیتی را که برای ایفای نقش در یک مجموعه تلویزیونی انتخاب می‌کنیم بستگی به توانایی‌های آکادمی، فیزیکی و نوع ارائه آن بازیگر دارد. مخاطبینی که به تماشای بازیگر می‌نشینند در وهله اول باید من بازیگر و سپس نقشم را در لحظه باور کنند.

توکلی افزود: نقشی که بازی می‌کنیم، چه مثبت و چه منفی باید از دید مخاطب قابل قبول باشد. گاهی من به عنوان بازیگری در نقش‌های منفی در ذهن مخاطبم شکل گرفته‌ام و همین چهره با بیننده ارتباط روانی برقرار می‌کند و شکستن این کلیشه بازی بر روی مخاطب تأثیرگذار است.

وی در پایان با تأکید به اینکه دو نوع بازی به ذهن مخاطب تأثیرگذار است، اظهار داشت: بازیگری که با نقش‌های منفی در ذهن بیننده حک شده، چه اصراری است که بخواهد بازی کند، این اصرار در گام اول لطمه بر ذهن مخاطب و سپس بر پراکندگی نوع بازی بازیگر می‌گذارد، بازیگر باید براساس حس، فیزیک و نوع بازی که ارائه می‌دهد انتخاب شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X