ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نظری: سوشا برای ما دایه بهتر از مادر نشود

نظری: سوشا برای ما دایه بهتر از مادر نشود

کاپ/ معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: سوشا برای دیدن من از 10 کانال استفاده کرد.علی نظری جویباری درخصوص بیانیه باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ما اصلا در کار پرسپولیس دخالتی نکردیم و معتقدیم هر تیم باید مشکل خود را خودش حل کند. به این مساله اعتقادی نداریم که تیمی در مسایل تیم دیگر . ما در مورد کی روش صحبت کردیم. آنها ابتداخودشان درباره کرار شروع کردند. آنها خودشان گفتند که کرار باید اخراج شود. ما با طاهری و سایر دوستان در باشگاه پرسپولیس خارج از زمین رفیقیم.ما داریم با هم همکاری می کنیم.وی در رابطه با اظهارات سوشا مکانی درباره خودش تصریح کرد: من اصلا اسم این آقا را نمی آورم. اگر صحبت درباره بازیکنانی بزرگ مثل علی کریمی، کریم باقری، مهدی هاشمی نسب و..باشد آدم دلش نمی سوزد ولی وقتی یک بازیکن معمولی این صحبت ها را بکند آدم دلش می سوزد. تو خودت 10 کانال زدی. 20 نفر را پیدا کردی که بتونی مرا پیدا کنی.
نظری افزود: حتی وقتی او به دفتر ما آمد، همین کار را با 10 کانال انجام داد، وقتی با من تلفنی صحبت کرد 10 دقیقه بعد در دفتر ما بود که من به او گفتم: همین حوالی بودی که این قدر سریع رسیدی؟
معاون ورزشی باشگاه استقلال ادامه داد: آنها اصرار داشتند همان روز قرارداد امضا شود اما من گفتم تا سه شنبه قرارداد بسته نمی شود و منتظر مهدی رحمتی می مانم. دوستش اصرار داشت که سریع تر قرارداد را ببندیم. گفتم تا سید از کربلا نیاید ما با هیچ کس قرارداد نمی بندیم. بعد از چهار پنج روز، در یک روز 20 بار به من زنگ زد که من جواب ندادم. شاهد هم برای حرف هایم دارم. من در ادامه اگر باز هم صحبتی شود مفصل تر این موضوع را باز خواهم کرد.
وی در این باره که سوشا گفته طی یک ساعتی که در دفتر وی بودم، فقط 5 دقیقه از حرف هایش را متوجه شدم، اذعان داشت: سابقه من در فوتبال روشن است. اگر من لهجه دارم به لهجه مازندرانی ام افتخار می کنم. اسمم علی نظری است و در فامیلم اصلا عبارت جویباری وجود ندارد. اما با لهجه مازندرانی می گویم: من علی نظری جویباری هستم. مثل بعضی ها نیستم که از دهات بلند شوم و بیایم و خود را بچه تهران جا بزنم. من هیچ وقت اصالت خود را فراموش نمی کنم.معاون ورزشی باشگاه استقلال اظهار داشت: نمی خواهم سوادم را به رخ بکشم اما هم تحصیلاتم و هم مطالعاتم مشخص است. مثل بعضی ها نیستم که متنم را بدهم کسان دیگر تنظیم کنند. من حرفم را خودم می زنم. این که با لهجه صحبت می کنم دلیل نمی شود کسی مسخره کند. او اگر بچه تهران است می تواند هر طور که بخواهد صحبت کند.نظری در خاتمه درباره اظهارات مکانی در این باره که نظری اسم امثال حجازی، مظلومی، زرینچه، قلعه نویی را نمی تواند درست تلفظ کند، بیان داشت: همه این ها اسطوره های باشگاه استقلال هستند و برای ما قابل احترام. شما لطفا دایه مهربان تر از مادر برای ما نشو! خواهش می کنم در مورد رفتار ایشان با پیشکسوتان مردم نظر بدهند.علی دایی افتخار ایران است وکسی که به دایی بگومگو کرده و به او فحش داده، بهتر است درباره منش و اخلاقی و پهلوانی صحبت نکند. خودت به دایی توهین کردی و بعد با دایی کار کردی. بهتر است در این باره نظر بدهند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X