ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

لزوم گسترش اقدامات پیشگیرانه با توجه به رشد آسیب‌های اجتماعی

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس ایلام،  محمدرضا نظری در مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر مسابقات دانستنی های انتظامی استان ایلام با بیان اینکه نیروی انتظامی به دنبال ترویج دانستنی های انتظامی در بین خانواده هاست، اظهارداشت: امروز با وجود رسانه های متعدد، اطلاعات در همه زمینه ها در اختیار اقشار مختلف جامعه قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی طی سال های اخیر با رویکرد اجتماعی خود به دنبال این است که دانستنی های انتظامی در بین خانواده ها نفوذ و گسترش داده شود، افزود: آسیب های زیادی در کمین قشر جوان و نوجوان کشور قرار دارد و نگاه مسئولان در سازمان های متولی فرهنگی و آموزشی باید در مسیر پیشگیری از وقوع آسیب های اجتماعی قرار گیرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام به برگزاری مسابقه دانستی های انتظامی در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بین قشر نوجوان و جوان اشاره کرد و تصریح کرد: نیروی انتظامی در همین راستا با هدف آشنایی قشر دانش آموز با موضوعات انتظامی، یک دوره مسابقه دانستنی های انتظامی را در بین دو هزار دانش آموز مقطع راهنمایی و دبیرستان برگزار کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: نیاز است که در کنار رشد آسیب ها و جرایم در جامعه، اقدامات پیشگیرانه نیز گسترش پیدا کرده و جامعه هدف تحت آموزش های مستمر قرار گیرند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده