ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فرآیندهای دست و پاگیر سرمایه‌گذاری در ایلام برطرف شود

به گزارش خبرگزاری مهر، شاپور پولادی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان ایلام که به ریاست استاندار برگزار شد، اظهار داشت: فرایند دست و پاگیر سرمایه گذاری یکی از مهمترین عوامل عدم رونق سرمایه گذاری در استان است که باید فرایند سرمایه گذاری تسهیل شود.

وی با اشاره به گزارشهای ارائه شده توسط مسؤلان دستگاه های اجرایی گفت: با توجه به این گزارشات سؤالی که به ذهن می رسد این است که چرا سرمایه گذاری در استان صورت نمی گیرد.

پولادی با اشاره به مشکلات موجود در مسیر سرمایه گذاری در استان اظهار داشت: نباید دائماً بر مشکلات موجود در مسیر سرمایه گذاری تمرکز کنیم، بلکه باید بررسی کنیم که در شرایط موجود چه کارهایی می توانیم در استان انجام دهیم.

وی با اشاره به طرح های معرفی شده توسط مسئولان گفت: تمرکز بیش از حد بر طرح های بزرگ آن هم در خارج از مناطق روستایی، روند مهاجرت روستا- شهری را تسریع می بخشد.

پولادی با اشاره به اینکه جلوگیری از مهاجرت روستائیان مورد توجه دولت قرار گرفته است گفت: باتوجه به اینکه هزینه تولید در مناطق روستایی پایین تر از مناطق شهری است، اما در برنامه های ارائه شده، روستاها مورد توجه مناسب قرار نگرفته اند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X