ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

میدان وحدت اسلامی بازپیرایی می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، عیسی علیزاده در خصوص طراحی و نظارت بر میدان وحدت اسلامی در سال جاری یادآور شد: مابقی کارها همانند ساماندهی میدان منیریه نیز در دستور کار بوده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران با اشاره به اینکه میدان وحدت اسلامی حدفاصل مناطق ۱۱ و ۱۲ شهرداری تهران است، ادامه داد: به همین منظور این پروژه با همکاری این مناطق و سازمان زیباسازی شهر تهران در حال انجام است، چراکه این میدان مرز بین این مناطق است. میدان وحدت اسلامی در مرز ناحیه ۳ منطقه ۱۲ و ناحیه ۲ منطقه ۱۱ قرار دارد كه از شمال به خیابان‌های ۱۵ خرداد و ابوسعید، از شرق به خیام، از جنوب به شوش و از غرب به ولیعصر(عج) منتهی می‌شود.

وی با بیان اینکه در سال گذشته در منطقه ۱۱ شهرداری تهران میدان راه آهن و میدان منیریه ساماندهی و بازپیرایی شد، گفت: زیباسازی میدان راه آهن را به طور کلی توسط سازمان انجام شد، اما در پروژه بازپیرایی میدان منیریه طراحی و نظارت با ما و منطقه ۱۱ اجرای این طرح را بر عهده داشته است.

علیزاده با اشاره به اینکه بازپیرایی میدان وحدت اسلامی و جنوب میدان راه آهن با همکاری منطقه در دستور کار قرار گرفته است، افزود: بدین صورت ساماندهی مقابل ایستگاه راه آهن و جداره های میدان در دستور کار قرار گرفت. همچنین ایستگاه تاکسی و اتوبوس و انتقال این ایستگاه ها به بخش دیگری از میدان و نوسازی دور میدان نیز توسط سازمان انجام شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده