ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دومین گروه زنان بهبود یافته به مرکز بهاران منتقل می‌شوند

به گزارش خبرگزاری مهر، فرزاد هوشیار پارسیان با اشاره به انتقال گروه اول زنان بهبودیافته از شفق به مرکز بهاران گفت: از میان خانم هایی که در شفق ماندند و ترخیص نشدند ۲۵ نفر که روی متادون نبودند و برای حضور در بهاران اعلام آمادگی کردند به یکی از مراکز بهاران منتقل شدند و در حال حاضر در این مکان مستقرهستند.

وی افزود: حدود ۸۰ نفر که متادون مصرف می کردند و به این دلیل جایی در بهاران نداشتند در ۲ مرکز ماده ۱۵ که شهرداری اجاره کرده است، مستقر شدند و مراحل ترک متادون را پشت سر می گذارند.

مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با بیان اینکه شهرداری هزینه این ۲ مرکز را پرداخت می کند و مدیریت آن با بهزیستی است، تصریح کرد: در حال حاضر، دوره ترک متادون این افراد در حال اتمام است و قرار است تا افرادی که با تایید مددکار اجتماعی امکان حضور در مرکز بهاران را دارند طی روزهای آینده به یک مرکز بهاران واقع در غرب تهران منتقل شوند.

به گفته هوشیار در حال حاضر حدود ۲ هزار تخت در مراکز بهاران شهرداری تهران خالی است و تا پایان سال نیز ۲ هزار ظرفیت به ظرفیت فعلی اضافه می شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X