ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شاکری عنوان کرد: بدهی ۱۲هزارمیلیاردی دولت های فعلی و قبلی به شهرداری

شاکری عنوان کرد: بدهی ۱۲هزارمیلیاردی دولت های فعلی و قبلی به شهرداری

مهر/ رییس کمیسیون نامگذاری شورای شهرتهران از دولت خواست به صورت ویژه‌تری حل مشکلات تهران را بررسی کنند.

مجتبی شاکری با بیان اینکه دولت ها باید نگاه ویژه ای به تهران به عنوان پایتخت ایران داشته باشند، گفت: جمعیت تهران در شب ۸میلیون نفر و در روز بیش از ۱۲میلیون نفر است که این مساله نشان می دهد، جمعیتی بالغ بر ۴میلیون نفر برای تردد و کار به تهران سفر می کنند.

وی در خصوص اینکه نباید پول عوارض مردم پایتخت برای سرویس دهی به غیر از آنها صرف شود، اظهار داشت: دولت ها باید با نگاه ویژه تهران را از نظر توسعه خطوط حمل و نقل عمومی و رسیدن به تحقق شعار هوای پاک کمک کنند.

رییس کمیسیون نامگذاری شورای شهرتهران با اشاره به اینکه اسنتشاق هوای آلوده موجب مرگ خاموش شهروندان می شود، خاطرنشان کرد: دولت ها و مسئولان نباید اجازه دهند که آلودگی هوا ایجاد شود تا بعد از آن کاسه چه کنم دست بگیرند.

وی با بیان اینکه دولت فعلی و قبلی حدود ۱۲هزار میلیاردتومان به شهرداری بدهکار هستند که وصول آن موجب شکوفایی شهر، حمل و نقل عمومی و... می شود که در نتیجه موجب بهبود وضعیت هوا خواهد شد.

شاکری با اشاره به اینکه امیدواریم با توافقات برجام دست دولت برای کمک به شهرداری در خصوص فاینانس بازتر شود، افزود: دولت متاسفانه با تصمیم غلط ۱۰۰هزار خودرو را از پارکینگ های خودروسازان خارج و به معابر تزریق کرد که در این میان سهم تهران نیز افزایش داشته و باید فکری اساسی در این رابطه انجام گیرد[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده