ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

منچستریونایتد به اندازه سوارس یا نیمار برای مارتیال خرج کرد

منچستریونایتد به اندازه سوارس یا نیمار برای مارتیال خرج کرد

کاپ/ به گفته رئیس باشگاه موناکو، شیاطین سرخ تنها در عرض چند روز، پیشنهاد خود برای جذب مارتیال را سه برابر کرد.
منچستریونایتد فقط طی چند روز پیشنهاد خود برای به خدمت گرفتن ستاره ۱۹ ساله فرانسوی را از ۲۱.۶ میلیون پوند به ۵۷.۶ میلیون پوند افزایش داد. این رقمی بود که در آخرین لحظات پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات سرانجام مورد پذیرش وادیم واسیلیف، مالک روس باشگاه موناکو قرار گرفت. این خرید نجومی باعث شد آنتونی مارتیال، گران قیمت ترین بازیکن جوان تاریخ فوتبال لقب بگیرد. این مبلغ هنگفت، می تواند در صورت عملکرد خوب ستاره فرانسوی بیشتر هم شود. بندی در قرارداد او می گوید اگر مارتیال بتواند در طول چهارسال، ۲۵ گل به ثمر برساند، ۷ میلیون پوند اضافه به حساب موناکو واریز خواهد شد. سرمایه دار روسی، واسیلیف، با خوشحالی از این فروش عالی، آن را با قیمت سوارس و نیمار مقایسه کرده است. او در مصاحبه با روزنامه سان گفت: ابتدا ما قصد فروش مارتیال را نداشتیم. ولی از چند روز پیش، منچستریونایتد چند پیشنهاد پشت سر هم به باشگاه ما ارسال کرد که عبارت اند از: ۲۱.۶ میلیون پوند، ۲۸.۸ میلیون پوند، ۳۶ میلیون پوند و ۵۰.۴ میلیون پوند. سرانجام روز یکشنبه پیشنهاد ۵۷.۶ میلیون پوندی به ما رسید و مقداری آن به حدی بود که نمی توانستیم آن را رد کنیم. این مبلغی بود که بارسلونا برای به خدمت گرفتن سوارس یا نیمار پرداخته بود. در حال حاضر، به دلیل حق بخش تلویزیونی، فوتبال انگلیس در سطح بسیار بالاتر اقتصادی نسبت به بقیه لیگ های اروپایی قرار دارد و هیچ چیز نمی تواند جلوی خریدهای نجومی آن ها را بگیرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده