ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عابدزاده: دوستان مسئولان به VIP می‌روند!

عابدزاده: دوستان مسئولان به VIP می‌روند!

کاپ/ کاپیتان اسبق تیم ملی ایران گفت:آنهایی که برای فوتبال این مملکت زحمت کشیده اند و نام ایران عزیز را بر سر زبان ها انداختند کمترین حقش شان این است با عزت و احترام وارد جایگاه شوند.
احمد رضا عابدزاده درباره اتفاقات رخ داده در دربی 81 برای خود اظهار داشت:من حرف هایم را در این باره زدم و نمی خواهم دیگر درباره اتفاقات رخ داده در بازی جمعه صحبت کنم.حرف من چیز دیگری است.من نه اولین نفری هستم که برایش چنین اتفاقاتی رخ داد ونه آخرین نفر.خیلی از پیشکسوتان فوتبال در ورود به ورزشگاه آزادی دچار مشکل می شوند.برخی آنها را نمی شناسند و برخی دیگر می گویند کسانی می توانند به ورزشگاه وارد شوند که کارت ویژه داشته باشد.
وی ادامه داد:با این وجود همه می دانیم کسانی به جایگاه ویژه وارد می شوند که دوست یا آشنای این مقام مسول هستند.به رییس سازمان لیگ پیشنهاد می کنم که یک جایگاه 100 نفره برای پیشکسوتان در نظر گرفته شود.فرمولی در این باره تعیین شود که افرادی که سابقه حضور در تیم ملی را دارند هر زمان خواستند وارد ورزشگاه شوند.آیا در بازی های معمولی استقلال و پرسپولیس بیش از 5 پیشکسوت به آزادی می روند؟یا در دربی بیش از 10 پیشکسوت می روند؟من از تاج که همواره به پیشکسوتان احترام گذاشته است و خودش هم فوتبالی است با مسولان وزارت ورزش رایزنی کند تا این پیشنهاد عملی شود.از تاج می خواهم خواسته پیشکسوتان فوتبال را عملی کند.در نظر گرفتن یک جایگاه 100 نفره برای اهالی فوتبال اتفاقی بزرگ و تحسین برانگیز است.
عابدزاده افزود:آنهایی که برای فوتبال این مملکت زحمت کشیده اند و نام ایران عزیز را بر سر زبان ها انداختند کمترین حقش شان این است با عزت و احترام وارد جایگاه شوند.پیشنهاد من این است این جایگاه فقط به پیشکسوتان فوتبال داده شود تا این جایگاه مثل جایگاه کنونی از افرادی پر نشود که مشخص نیست چگونه در آنجا هستند.این پیشنهاد برای حفظ شان بزرگان فوتبال ماست.متاسفانه در سال های اخیر بزرگان زیادی نتوانسته اند وارد ورزشگاه شوند.من شنیده ام یکی از صاحب نامان فوتبال کشورمان که زحمات زیادی برای تیم ملی کشیده است،همین روزهای گذشته در ورود به جایگاه ویژه دچار مشکل شده و او را راه ندادند.من این حرف ها را برای خودم نمی زنم بلکه این اتفاقات درد فوتبال است که ملی پوشان سابق دچار چنین وضعی می شوند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده