ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کرار: باشگاه استقلال زن و بچه ام را در به در کرده است!

کرار: باشگاه استقلال زن و بچه ام را در به در کرده است!

اسپورت تی وی/ جاسم کرار در گفت و گویی اختصاصی با اسپورت تی وی به دفاع از خود پرداخت.
بازیکن استقلال در گفت و گویی با خبرنگار ما در واکنش به اخراجش از اردوی استقلال اعلام کرد :به دلیل این که باشگاه استقلال پول هتل من را پرداخت نکرده بود هتل دیگر از پذیرش من خود داری می کرد به همین دلیل من به باشگاه گفتم که اجازه بدهند زن و بچه من حداقل در اردوی محل اقامت تیم حضور پیدا کنند که بعد از خواهش های من باشگاه پذیرفت .با این حال مرحله اول اردو که به پایان رسید باشگاه قبول نکرد که خانواده من دیگر در هتل باشند و به من گفتند که آن ها باید به یک جای دیگر بروند.
وی در ادامه افزود :باشگاه استقلال از یک طرف نه پول هتل ما را می داد و نه اجازه می داد که خانواده من در اردو باشند .با همه این ها من زن و بچه ام را به کرج بردم و یک خانه را به صورت موقت برای آن ها اجاره کردم.آن ها نه غذا داشتند و نه امکانات لازم را .به همین دلیل باید به آن ها سر می زدم و نمی توانستم خانواده ام را به امان خدا رها کنم.به همین دلیل به کادر فنی گفتم که من باید بروم به خانواده ام سر بزنم و ببینم غذا دارند یا نه .اما به من گفتند که نباید بروی .من هم چون می دیدم خانواده ام در یک کشور غریب در به در شده اند مجبور بودم اردو را ترک کنم شبانه رفتم و به خانواده ام سر زدم و صبح به اردو برگشتم.
کرار ادامه داد :بعد از این که به اردو برگشتم مجیدی با من دعوا کرد و بدو بیراه گفت که تو چرا اردو را ترک کردی.من هم در جواب او گفتم :تو چه کاره ای که در این باره نظر می دهی و همین مسئله باعث دعوای ما شد.
کرار در پایان اعلام کرد :دو ماه از لیگ گذشته و باشگاه استقلال هنوز به تعهدی که به من داده عمل نکرده و دو ماه اس که خنواده من در به در شده اند و ساک به دست از این محل به آن محل می روند.حتی پول هتل را هم نمی دهند که ما در هتل زندگی کنیم.با این شرایط من چطور می توانم تمرین کنم ؟

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده