ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ترامپ: اسناد رسوا کننده ای در مورد نقش سعودی ها در 11 سپتامبر وجود دارد

ترامپ: اسناد رسوا کننده ای در مورد نقش سعودی ها در 11 سپتامبر وجود دارد

ایرنا/ دانالد ترامپ با تاکید برضرورت و اهمیت انتشار گزارش کمیته تحقیق واقعه یازدهم سپتامبر گفت که او اطمینان دارد در این گزارش اسناد رسوا کننده ای در مورد نقش عربستان سعودی در این واقعه تروریستی وجودخواهدداشت.

دانالد ترامپ نامزد پیشرو وجنجالی حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روزسه شنبه درگفتگوبا شبکه فاکس نیوز خواستار انتشار فوری گزارش کمیته تحقیق یازدهم سپتامر شد و گفت این گزارش که به گفته او اسناد رسوا کننده ای در آن وجود دارد، می بایستی مدت ها پیش درمعرض دید مردم آمریکا قرار می گرفته است.
ترامپ با تاکید بر این که او می داند در این گزارش چه اسنادی وجود دارد به صراحت گفت که اسناد بدست آمده بطور جدی و قاطع به نقش رژیم سعودی دراین واقعه تروریستی اشاره دارد.این 'یک مسئله خیلی جدی است'.
ترامپ در این گفتگوی تلویزیونی به این مسئله نیز اشاره کرد که او از مدت ها قبل گفته است که آمریکا به دروغ عراق را عامل این حمله تروریستی وانمود کرده و به این بهانه این کشور را موردحمله قرار داده بود و افزود که او یقین دارد انتشار این گزارش درستی نظر او را اثبات خواهد کرد.
این نامزدجنجالی جمهوریخواهان درنهایت با بیان اینکه اسناد موجود در این گزارش خواه ناخواه زمانی منتشر خواهند شد گفت:خوب است که در نهایت بدانیم که دوستان ودشمنان آمریکا چه کسانی هستند، و افزود که او در انتظار خواندن اسناد رسوا کننده ای است که در این گزارش وجود دارد.
دولت وکنگره آمریکا از زمان تکمیل گزارش این کمیته 28 صفحه از این گزارش را که در آن اسنادی در ارتباط با عربستان سعودی وجود دارد تحت عنوان اسناد محرمانه ملی ممنوع الانتشار اعلام کرده است.
کاخ سفید بدنبال فشار ها و مطالبات زیاد محافل سیاسی و مردم آمریکا مبنی بر انتشار اسناد مذکور سرانجام اعلام کرد که اوباما بررسی و تصمیم گیری درمورد انتشار این گزارش را به جیمز کلپر رییس امنیت و اطلاعات ملی آمریکا محول کرده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده