ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پاپ فرانسیس پناهجویان را برکت خواند و از آنها طلب بخشش کرد

پاپ فرانسیس پناهجویان را برکت خواند و از آنها طلب بخشش کرد

ایرنا/ پاپ فرانسیس رهبر مذهبی کاتولیک ها پناهجویان را یک برکت خواند واز آنان بخاطر بی تفاوتی جوامع غربی طلب بخشش کرد.

به گزارش خبرگزاری 'کرونوس' ایتالیا، پاپ در پیامی ویدیویی که به مناسبت گزارش سالانه فعالیت یسوعیان برای پناهجویان و مهاجران ، پخش شد، به نام تمام جامعه (غربی) از آنان طلب بخشش کرد و گفت: بسته شدن و بی تفاوتی جوامع ما را که از تغییر زندگی و ذهنیتی که حضور شما نیاز به آن دارد، می ترسند، ببخشید.
پاپ با انتقاد از رفتار جوامع غربی در قبال پناهجویان گفت: با پناهجویان همانند یک وزنه، یک مسئله و یک هزینه رفتار می شود، درحالیکه شما یک برکت هستید. شما شاهد هستید که چگونه خدای رحمان و رحیم ، می داند به نوبه خود بی عدالتی هایی که شما از آن رنج می برید را تبدیل به نیکی برای همه کند. چرا که تک تک شما می تواند پلی ارتباطی میان ملت ها باشد ، پلی که گفت و گو میان فرهنگ ها و مذاهب را امکان پذیر می کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X