ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حجت الاسلام سالک: دعای «مرگ بر آمریکای» ملت ایران به‌زودی عملی می‌شود‌

حجت الاسلام سالک: دعای «مرگ بر آمریکای» ملت ایران به‌زودی عملی می‌شود‌

فارس/رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: مرگ بر آمریکا دعای ملت ایران است و به‌زودی عملی خواهد شد و انگلیس خبیث و آمریکای پلید در رأس هرم عوامل تروریست‌ساز در جهان هستند.

حجت‌الاسلام احمد سالک کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان پیرامون تحلیل و ارزیابی خود از برخی سخنان دولتمردان در روزهای اخیر در رابطه با اجرای قانون و بیان این مطلب که عده‌ای از اجرای قانون ناراحت می‌شوند، اظهار کرد: دوپهلو صحبت کردن کار اصلاً درستی نیست.

وی افزود: وقتی صحبت از این می‌شود که عده‌ای از اجرای قانون ناراحت می‌شوند، باید به طور دقیق مشخص شود چه کسانی ناراحت می‌شوند؛ چرا که تمام شهروندان ایران و مسئولان عالی کشور مقید به اجرای کامل قانون هستند.

نماینده مردم اصفهان تصریح کرد: ملت ایران جزو معدود افرادی در جهان هستند که قانون را فصل الخطاب تلقی کرده و از اجرای قانون به هیچ عنوان ناراحت نشده‌اند ولی از تفسیر به رأی قانون نگران می‌شوند.

وی با بیان اینکه، دولتمردان فریاد اجرای قانون سر می‌دهند خاطر نشان کرد: پس چرا در برابر سخن رهبری مبنی بر اینکه برجام باید مسیر قانونی خود را طی کند و پیگیری شود، کوتاهی کرده و برجام را به صورت لایحه به منظور بررسی به مجلس نمی‌فرستند.

سالک با اشاره به اینکه نباید در مسیر اجرای قانون حاشیه‌سازی کرد گفت: اجرای قانون بدون کم‌وکاست و پرهیز از تفسیر به رأی در عمل بهترین نوع موضع‌گیری در برابر قانون است.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس پیرامون بحث تروریست و روش مقابله با آن از سوی دولتمردان ایران اسلامی گفت: تروریست دولتی امروز در منطقه به خوبی مشهود بوده که نمونه عینی آن صهیونیست اشغالگر به عنوان مهم‌ترین تروریست دولتی است، بنابراین باید صریح و شفاف علیه این تروریست دولتی از سوی دولتمردان موضع‌گیری شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه تلاش دولتمردان نظام جمهوری اسلامی ایران باید در راستای محو غده سرطانی منطقه یعنی رژِیم نامشروع و اشغالگر اسرائیل باشد، عنوان کرد: حرکت ما در بحث مبارزه با تروریست باید یک گام جلوتر بوده و با عوامل حامی تروریست و تروریست ساز مبارزه کنیم.

وی شعار مرگ بر آمریکا را حذف نشدنی دانست و اذعان کرد: مرگ بر آمریکا دعای ملت ایران است و به‌زودی عملی خواهد شد و انگلیس خبیث و آمریکای پلید در رأس هرم عوامل تروریست ساز در جهان هستند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده