ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ماموران امنیتی داووس معتاد از آب در آمدند

ماموران امنیتی داووس معتاد از آب در آمدند

ایرنا/ 12 تن از سربازانی که مامور تامین امنیت در نشست مجمع جهانی اقتصاد در داووس بودند، به دلیل مصرف کوکائین و حشیش از ماموریت برکنار شدند.
به گزارش روزنامه گاردین، «استفان هوفر» سخنگوی ارتش سوئیس امروز اعلام کرد آزمایش مصرف کوکائین که روز سه شنبه گذشته روی گروهی از سربازان انجام شده بود، در مورد 12 نفر مثبت اعلام شد.
آزمایش روی این افراد پس از آن انجام شد که دیگر سربازانی که در همان یگان خدمت می کردند از مصرف مواد مخدر توسط برخی همکاران خود سخن گفتند.
ارتش سوئیس چهار هزار و 500 سرباز را برای تامین امنیت نشست مجمع جهانی اقتصاد در داووس اختصاص داده است.
دژبان ارتش با کمک سگ های مخدریاب، توانست وجود بیش از سه گرم کوکائین در وسایل یکی از 12 سرباز را کشف کند. این سرباز هم از خدمت معلق شد و هم با اتهام جرایم در دادگاه نظامی مواجه خواهد بود. سایر کسانی که نتیجه آزمایش هایشان مثبت بوده است نیز افزون بر تعلیق موقت از خدمت، با مجازات هایی تنبیه خواهند شد.
با این حال، سربازانی که در نشست داووس، کشیدن حشیش را تجربه کرده اند و آن را حمل نکرده اند، در ماموریت خود ابقا شدند و تنها با تنبیه های انضباطی رو به رو خواهند شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده