ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

لزوم توسعه همکاری تحقیقاتی دانشگاه خواجه‌نصیر و دانشگاه دولتی مسکو

لزوم توسعه همکاری تحقیقاتی دانشگاه خواجه‌نصیر و دانشگاه دولتی مسکو

خبر فارسی/ رئیس انستیتوی مکانیک - ریاضی دانشگاه دولتی مسکو(MSU) از همکاری با دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی استقبال کرد.
دکتر علی خاکی صدیق، رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و دکتر علی احمدیان، معاون آموزشی و دکتر مهران میرشمس، معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در اولین اجلاس رؤسای دانشگاه‌های برتر ایران و روسیه که در مسکو برگزار شد، حضور بعمل آوردند.
از جمله برنامه‌های این اجلاس بازدید از انستیتوی مکانیک - ریاضی دانشگاه دولتی مسکو(MSU) بود. در این بازدید دکتر الکساندر گرابلنیکف، رئیس انستیتوی مکانیک - ریاضی دانشگاه دولتی مسکو هیات دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی را همراهی می‌کرد.
دکتر علی خاکی صدیق رئیس دانشگاه خواجه نصیر در این بازدید، ضمن معرفی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، توانمندی‌های این دانشگاه را برای مسؤولین انستیتوی مکانیک - ریاضی دانشگاه دولتی مسکو برشمرد و بر لزوم توسعه روابط دوجانبه در قالب تحقیقات مشترک در سطح دکتری و کارشناسی ارشد تاکید کرد.
در ادامه رئیس انستیتوی مکانیک - ریاضی دانشگاه دولتی مسکو ضمن استقبال از پیشنهاد رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی ارتقای همکاری‌ها با دانشگاه‌های ایران از جمله دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی را از اولویت‌های خود برشمرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X