ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پایان اعتبار آرم های طرح ترافیک۹۴ در تهران؛ امروز

پایان اعتبار آرم های طرح ترافیک۹۴ در تهران؛ امروز

مهر/ مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک با بیان اینکه اعتبار آرم های سال ۹۴ تا پایان ۳۱فروردین ماه سال جاری است، گفت: ازاول اردیبهشت تنها دارندگان آرم سال ۹۵ مجاز به تردد درمحدوده طرح ترافیک هستند.

مصطفی قنبرنژاد با بیان اینکه مهلت تحویل مدارک واجدین شرایط دریافت آرم طرح ترافیک۹۵ تا پایان فروردین ماه اعلام شده تصریح کرد: این مهلت نیز امروز به اتمام رسیده و آن دسته از واجدین شرایط که تا پایان وقت اداری امروز-۳۱ فروردین ماه- مدارک خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ارایه نکرده اند به منزله انصرافشان تلقی شده و برابر دستور العمل سازمان ترافیک می توانند جهت استرداد وجه به واحد صدور آرم مراجعه کنند .
وی در ادامه تصریح کرد: دارندگان خودروهای پلاک عمومی که درخواست شان از تاریخ ۲۵ فروردین ماه به بعد مورد تایید قرارگرفته تنها ده روز پس از تایید مهلت دارند مدارک خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر که نشانی آنها بر روی سایت شهرداری تهران قراردارد، ارایه دهند.
قنبرنژاد در ادامه یادآورشد: با توجه به اینکه اعتبار آرم های ۹۴ امروز به پایان می رسد، اظهارداشت: واجدین شرایطی که مدارک خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ارایه داده اند، ۴۸ ساعت پس از تحویل مدارک به دفاتر می توانند در محدوده طرح ترافیک تردد کنند .

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X