ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

موضع گیری پدر «تارانتنیو» علیه پسر پلیس آمریکا با کارگردان می‌جنگد

 موضع گیری پدر «تارانتنیو» علیه پسر/ پلیس آمریکا با کارگردان می‌جنگد

مهر/پدر کوئنتین تارانتینو کارگردان نامدار آمریکایی، رفتار پسرش در اعتراض به پلیس آمریکا را یک اشتباه بزرگ خواند.
تونی تارانتینو پدر کوئنتین تارانتینو گفت با پسرش درباره پلیس آمریکا هم عقیده نیست و می‌گوید پسرش با شرکت در تظاهرات ضد پلیس و قاتل خواندن پلیس اشتباه خیلی بزرگی کرده است.
پدر تارانتنیو گفته است: عاشق پسرم هستم و احترام زیادی برای او به عنون یک هنرمند قائلم، اما او اشتباه بزرگی کرده که افسران پلیس را به ویژه در شهر نیویورک، جایی که من بزرگ شده‌ام قاتل خوانده است.
تونی تارانتینو گفت: او مردی احساساتی است و این ریشه در هنرش دارد اما باعث می‌شود برخی مواقع کور شود تا واقعیت‌ها و حقایق را نبیند. فکر می‌کنم وقتی به تظاهرات ضد پلیس پیوست هم همین اتفاق افتاد.
پدر کارگردان مشهور افزود: امیدوارم او پیش از این که چنین اشتباه‌هایی بزرگی بکند که قابل دفاع نباشد، نگاهی جدی و حقیقی بر واقعیت‌ها بیندازد. ما دوستان و وابستگان خیلی زیادی داریم که با افتخار در پلیس کار می‌کنند و زندگی‌شان را به خطر می‌اندازند تا بقیه ما سالم بمانیم. پلیس ها قاتل نیستند. آنها قهرمانند.
رییس پلیس هم در واکنش به این حرف‌ها گفت: از حرف‌های تونی تارانتینو خیلی متشکر هستیم برای این که این شهامت را داشت تا از پلیس حمایت کند. انتقاد کردن از کسی که برایتان مهم است کار راحتی نیست. اما پسر او کوئنتین تارانتینو که می‌گوید باید از حق آزادی بیانش حفاظت کند، خیلی‌ها را آزرده کرده و ما به بایکوت فیلم‌های او ادامه می‌دهیم تا زمانی که او عذرخواهی کند و فهرستی از آژانس‌های پلیس در سراسر کشور دست به تحریم فیلم های تارانتینو زده‌اند.
تونی تارانتینو هم یک بازیگر و موزیسین و فیلمساز است که در نیویورک متولد شده است و در جوانی عضو تیم ورزشی پلیس بود.
پس از تحریم فیلم‌های تارانتینو توسط پلیس نیویورک در واکنش به حرف‌های تارانتینو، پلیس فیلادلفیا نیز اعلام کرد فیلم‌های این کارگردان را بایکوت می‌کند. پس از آن اتحادیه ملی سازمان‌های پلیسی نیز به این تحریم پیوست.

واحدهای پلیس لس‌آنجلس، شیکاگو، نیوجرسی و هوستون نیز همین تصمیم را اتخاذ کردند.

اتحادیه ملی سازمان‌های تخصصی که در برگیرنده ۲۴۱ هزار پلیس است جمعه اعلام کرد نیازمند پیامی روشن و واضح هستیم تا از رفتارهایی چنین فصیح علیه پلیس جلوگیری شود.

تارانتینو هفته پیش به تظاهراتی پیوست که در شهر نیویورک علیه خشونت پلیس برگزار شد. او پلیس‌هایی را که مردم بیگناه می‌کشند قاتل خطاب کرد، ضمن این که گفت پلیس‌هایی که افراد خطرناک را می‌کشند قهرمان هستند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده