ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جماعتی: قصد توهین به مردم تبریز را نداشتم

جماعتی: قصد توهین به مردم تبریز را نداشتم

کاپ/ گزارشگر بازی ذوب آهن-راه آهن گفت:صحبت هایی که در جریان گزارش انجام دادم تشخیص مسئول ورزش صدا و سیمای اصفهان بود و من هم تابع نظر او هستم.
علیرضا جماعتی دربارهاعتراضات باشگاه تراکتور سازی نسبت به گزارشگر بازی ذوب آهن و راه اهن اظهارداشت:بازی دیروز را من گزارش کردم و باید بگویم قصد توهین به مردم خوب تبریز نداشتم. صحبت هایی که در جریان گزارش انجام دادم تشخیص مسئول ورزش صدا و سیمای اصفهان بود و من هم تابع نظر او هستم.نقش من فقط گزارشگری است و از شخص دیگری دستور می گیرم.
وی افزود:دلیل اینکه درباره تراکتور سازی صحبت کردیم این بود که سال گذشته به خاطر نتیجه ای که تیم فوتبال تراکتورسازی مقابل نفت تهران به دست آورد مسئولان این باشگاه مردم اصفهان و حتی مسئولان اصفهانی را متهم کردند.نتیجه هفته گذشته تراکتور سازی و تساوی که مقابل ذوب آهن به دست آورد نشان دهنده ان بود که این تیم با مشکلی غیر از مردم اصفهان و مسئولان اصفهانی طرف است.آنها مردم اصفهان را متهم کردند مسئولان صدا و سیما خواستند تا گفته باشند مسئول نتایجی که تراکتورسازی می گیرد نیستند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده