ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تحلیلگر انگلیسی: اسرائیل و داعش همسو هستند

تحلیلگر انگلیسی: اسرائیل و داعش همسو هستند

خبرگزاری صدا و سیما/ تحلیلگر انگلیسی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی و گروه تکفیری صهیونیستی داعش همسو هستند.

به گزارش شبکه تلویزیونی پرس تی وی ، سوکانت چاندان در گفتگو با این شبکه درباره همسویی اسرائیل و داعش گفت: میان رژیم نژادپرست و استعماری اسرائیل و داعش همسویی زیادی وجود دارد. هر دوی این رژیمها ، نژادپرست هستند. هر دوی آنها خود را برگزیده خدا و بقیه را مستحق نابودی می دانند. مبارزه علیه هر دوی این رژیمها و جنبشها ، مبارزه ای به حق است که برای آزادی سرزمینهای اشغال شده و مقابله با نژادپرستی است. متاسفانه رژیمهای نژادپرست قدرتهای غربی از جمله انگلیس و آمریکا از اسرائیل و داعش حمایت می کنند.

سوکانت چاندان افزود: آمریکا را باید پدر صهیونیسم در سراسر جهان دانست. البته به لحاظ تاریخی انگلیس جد صهیونیسم محسوب می شود. آمریکا انسانهای بیگناهی را در سراسر جهان کشته است که نمونه های بارز آن در جنگ کره، ویتنام، عراق، افغانستان و لیبی است. اسرائیل به عنوان مهمترین متحد آمریکا در منطقه خاور میانه، هزاران کودک فلسطینی را قتل عام کرده است.

چاندان گفت: با توجه به ورود روسیه به سوریه و تقویت دولت بشار اسد و موفقیتهای ارتش این کشور در جنگ علیه تروریستها، آمریکا احساس خطر می کند و می ترسد جایگاه خود را در خاور میانه از دست بدهد به همین علت نیز دوباره به دنبال این است که از طریق اسرائیل سلطه خود را بر منطقه حفظ کند. بنابراین می بینیم در هر زمانی اسرائیل متحد اصلی آمریکا بوده است تا منافع آن کشور تضمین شود.

سوکانت چاندان گفت: به نظر من آمریکا با حمایت از رژیمهای متحد خود در منطقه همه قوانین بین المللی را نقض کرده است. آمریکا امکانات مالی و تجهیزات نظامی و تسلیحات در اختیار اسرائیل و عربستان سعودی و دیگر متحدان خود در منطقه می گذارد تا انسانهای بیگناه را که نمی خواهند زیر یوغ آمریکا و اسرائیل باشند، بکشند و از بین ببرند. با وجود این، مردم منطقه به ویژه فلسطینیان همچنان در برابر ظلم و ستم اسرائیل و دیگر قدرتهای نژادپرست منطقه ایستادگی کرده اند و به همین علت هم ما شاهد انتفاضه قدس در فلسطین هستیم.

چاندان افزود: متاسفانه رژیم آمریکا هرگز به مردم خود و خواسته های واقعی آنها اهمیت نداده است. نظام حاکم در آمریکا همیشه به دنبال این استراتژی بوده است که بومیان این کشور را که صاحبان اصلی سرزمین آمریکا هستند نابود کند و این همان سیاستی است که تل آویو علیه ساکنان اصلی و بومی فلسطین به کار می گیرد. به همین علت وقتی آمریکا سالیانه میلیاردها دلار به بدترین رژیم و رژیم استعمارگر آپارتاید اسرائیل می دهد، کاملا روشن است اولویتهایش چه چیزهایی است و این خود ماهیت واقعی نظام حاکم در آمریکا را نشان می دهد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده