ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

منتخب مردم بندرلنگه: مردم وحدت و آرامش خود را حفظ کنند

منتخب مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای با تاکید برحفظ وحدت و یکپارچگی مردم، به موضوع عدم تایید صحت انتخابات از سوی هیات مرکزی نظارت واکنش نشان داد. آفتاب : در این بیانیه خالد زمزم نژاد با بیان اینکه برای احقاق حق مردم و صیانت از آرای آنان چشم امید به حمایت قانون دوخته است، تاکید کرد: هرنوع اعتراض و انتقادی باید از مجرای قانونی دنبال شود وهرحرکتی خارج از این چارچوب با هرتوجیهی مورد تایید نیست.
وی با بیان اینکه رای مردم حق الناس است و باید درحراست ازاین امانت بزرگ همه خود را ملزم به قانون بدانند، اظهارکرد: به گواه هیات نظارت بر انتخابات حوزه انتخابیه و همچنین هیات نظارت مرکزاستان، انتخابات درهر دو دوره، زیرنگاه تیزبین مجریان وناظران و سایرنهادهای نظارتی برگزارشد و درجوی آرام، سالم ترین و بی حاشیه ترین انتخابات را با حضورحماسی مردم شاهد بودیم.
زمزم نژاد همچنین گفت: درطول روند برگزاری انتخابات قانوگرایی و پرهیز از هر شائبه ای که با قانون و شرع مقدس اسلام درتقابل باشد سرلوحه ستاد تبلیغات انتخاباتی ام بوده است و برغم برخی بداخلاقی ها و بسترسازی ها جهت تاثیرگذاری درسلامت تبلیغات،هرگز،حتی دریک مورد نیزمنجربه تخلف نشد که گواه این ادعا نیز تأیید کامل روند برگزاری انتخابات ازسوی هیات های اجرایی وبالاخص هیات های نظارت بوده است.
وی با قدردانی مجدد ازحضورپرشور وکم نظیرمردم درانتخابات خاطرنشان کرد: قطعا این حماسه بی نظیر در راستای تحقق آرمان های نظام مقدس ایران اسلامی و لبیک به فرمان مقام معظم رهبری بود که عزت و سربلندی مردم شریف خطه حافظان خلیج فارس را بدنبال داشت.
زمزم نژاد یادآورشد: به همه مردم شریف منطقه که دل درگرو اتحاد و همدلی دارند توصیه دارم همان طورکه درطول برگزاری انتخابات اخلاق مداری و منش اسلامی را سرلوحه کارشان قرارداده بودند و درجوی آرام، به دور ازهر گونه حرکت تفرق انگیز و خلاف مصالح نظام درصحنه حضورداشتند، اینک نیزدرکمال آرامش ازهراقدامی که باعث تنش درجامعه می شود پرهیز نمایند.
به گزارش ایسنا، منتخب مردم بندرلنگه،بستک و پارسیان درپایان با ابرازامیدواری از اینکه ملاک تصمیم گیری ها فقط قانون باشد، تاکید کرد: ازهمه ظرفیت های قانونی برای دفاع ازحق مردم شریف حوزه انتخابیه ام وصیانت از آرای آنان استفاده و موضوع را تا حصول نتیجه پی گیری خواهم کرد.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده