باشگاه خبرنگاران مدعی شد: صدور مجوز شکار در سایه انکار

باشگاه خبرنگاران مدعی شد: صدور مجوز شکار در سایه انکار

باشگاه خبرنگاران/ با وجود انکار مجوز شکار از سوی سازمان محیط زیست دستورالعمل پرونده شکار گراز(خوک وحشی) برای اتباع ایرانی و خارجی در تاریخ 94/4/10از سوی این سازمان صادر شده است.

صدور مجوز شکار در سایه انکاربه گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان مدتی است که در فضاهای مجازی تصاویر و خبر شکار قانونی گراز در استان زنجان به سرعت در حال انتشار بوده و باعث بروز شایعاتی در این خصوص شده است.

لذا جهت بررسی موضوع خبرنگار حوزه محیط زیست گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان به سراغ علی تیموری مدیر دفتر صید و شکار سازمان حفاظت محیط زیست رفت که جویای دقیق این مسئله شود.

علی تیموری مدیر دفتر صید و شکار سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه صدور هرگونه مجوز شکار تنها از سوی این سازمان انجام می‌شود اظهار کرد: از سال 93 تاکنون هیچ مجوز شکار چهار‌پایی چه برای اتباع خارجی و چه ایرانی صادر نشده است.

وی در خصوص تصاویر شکار پخش شده از گراز در فضاهای مجازی که در استان زنجان انجام گرفته افزود: دستور‌العمل شکار گراز به استان ها فرستاده شده و کشتار این حیوان در سیاست سازمان نبوده و حتما پیگیر این قضیه بوده و با متخلف برخورد قانونی خواهیم کرد.

ولی وقتی خبرنگار ما از باقری مدیر روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان زنجان در خصوص شکار گراز و وجود یا عدم مجوز این حیوان جویا شد، وی گفت: در تاریخ 94/4/10 طبق شماره نام 15544 و 15540 دستور‌العمل صدور پروانه شکار گراز(خوک وحشی) برای اتباع خارجی و اتباع ایرانی با امضاء معصوم ابتکار رئیس سازمان محیط زیست به ما ابلاغ شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «باشگاه خبرنگاران مدعی شد: صدور مجوز شکار در سایه انکار» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X