ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

«مهدی پاکدل»: رسانه ها باید موشکافانه به اعتیاد بپردازند

«مهدی پاکدل»: رسانه ها باید موشکافانه به اعتیاد بپردازند

ایرنا/بازیگر فیلم سینمایی محمد رسوالله (ص) با اشاره به اهمیت موضوع اعتیاد در کشور، گفت: رسانه ها و جشنواره ها باید دقیق و تاثیر گذار به موضوع ‏اعتیاد بپردازند.
مهدی ‏پاکدل درباره معضل اعتیاد و کار های فرهنگی در این حوزه اظهار داشت: رسانه ها ‏مهمترین کارکردشان این است که آسیب هایی که از طریق جامعه به خانواده ها ‏وارد می شود را گوش زد کنند و باید بتوانند به صورت وسیع تر و گسترده تر به ‏این مسئله بپردازند.‏ وی در ادامه درباره نقش هنرمندان در این باره عنوان کرد: هنرمند باید بتواند ‏برای جوانان ایجاد انگیزه و سرگرمی کند و با به وجود آوردن برنامه ها و فیلم های ‏مفید، مقدار کمی از رفتن جوانان ها به دام اعتیاد جلوگیری کند و وظیفه یک هنرمند ‏این است که با رفتارهای صحیح خود برای جامعه اش الگو باشد.‏ کارگردان فیلم سینمایی فردا در ادامه درباره برگزاری این جشنواره ها و تاثیر آن ها در مقابله با اعتیاد گفت: ‏اگر این جشنواره ها وسیع تر و دقیق تر و با بودجه خوبی برگزار شود، آمار اعتیاد در ‏کشور کم می شود درواقع هرچه در مورد مسائل اعتیاد صحبت شود، به نفع جامعه است. ‏پاکدل در ادامه خطاب به جوانان تاکید کرد: نسخه دادن در مورد اعتیاد بسیار دشوار است و جامعه ما به گونه ای شده ‏است که فقط می توانیم خانواده و اطرافیان خود را از اعتیاد دور کنیم.‏ به گزارش روابط عمومی جشنواره اعتیاد و رسانه، وی افزود: به هر حال اگر در کشورمان جوانان از بیکاری رنج نبرند و ذهن و روان ها ‏سالم داشته باشد آمار اعتیاد پایان می آید. اعتیاد خطری جدی برای همه مردم است ‏و تمام افراد و اقشار جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده