«مهدی پاکدل»: رسانه ها باید موشکافانه به اعتیاد بپردازند

«مهدی پاکدل»: رسانه ها باید موشکافانه به اعتیاد بپردازند

ایرنا/بازیگر فیلم سینمایی محمد رسوالله (ص) با اشاره به اهمیت موضوع اعتیاد در کشور، گفت: رسانه ها و جشنواره ها باید دقیق و تاثیر گذار به موضوع ‏اعتیاد بپردازند.
مهدی ‏پاکدل درباره معضل اعتیاد و کار های فرهنگی در این حوزه اظهار داشت: رسانه ها ‏مهمترین کارکردشان این است که آسیب هایی که از طریق جامعه به خانواده ها ‏وارد می شود را گوش زد کنند و باید بتوانند به صورت وسیع تر و گسترده تر به ‏این مسئله بپردازند.‏ وی در ادامه درباره نقش هنرمندان در این باره عنوان کرد: هنرمند باید بتواند ‏برای جوانان ایجاد انگیزه و سرگرمی کند و با به وجود آوردن برنامه ها و فیلم های ‏مفید، مقدار کمی از رفتن جوانان ها به دام اعتیاد جلوگیری کند و وظیفه یک هنرمند ‏این است که با رفتارهای صحیح خود برای جامعه اش الگو باشد.‏ کارگردان فیلم سینمایی فردا در ادامه درباره برگزاری این جشنواره ها و تاثیر آن ها در مقابله با اعتیاد گفت: ‏اگر این جشنواره ها وسیع تر و دقیق تر و با بودجه خوبی برگزار شود، آمار اعتیاد در ‏کشور کم می شود درواقع هرچه در مورد مسائل اعتیاد صحبت شود، به نفع جامعه است. ‏پاکدل در ادامه خطاب به جوانان تاکید کرد: نسخه دادن در مورد اعتیاد بسیار دشوار است و جامعه ما به گونه ای شده ‏است که فقط می توانیم خانواده و اطرافیان خود را از اعتیاد دور کنیم.‏ به گزارش روابط عمومی جشنواره اعتیاد و رسانه، وی افزود: به هر حال اگر در کشورمان جوانان از بیکاری رنج نبرند و ذهن و روان ها ‏سالم داشته باشد آمار اعتیاد پایان می آید. اعتیاد خطری جدی برای همه مردم است ‏و تمام افراد و اقشار جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان ««مهدی پاکدل»: رسانه ها باید موشکافانه به اعتیاد بپردازند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X