ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کوردنوری: کسی پست افشارزاده را قبول نمی‌کند

کوردنوری: کسی پست افشارزاده را قبول نمی‌کند

کاپ/ عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: در مقطعی کارلوس کی روش اعلام کرد که اگر رحمتی به شرایط مد نظر او برسد او را به تیم ملی بر می گرداند و در واقع با این حرف نشان داد که مشکل او با رحمتی از بعد فنی بوده است اما امروز می بینیم که صحبت هایش را عوض کرده است.
عباس کوردنوری درباره بیانیه ای که کی روش برای مهدی رحمتی صادر کرد اظهارداشت:با توجه به اینکه رحمتی از چیزی محروم شد که حقش بود و با تصمیمی که کی روش برای او گرفت کنار آمد،نشان داد که یک سرو گردن از خیلی ها بالاتر است.از زمانی که رحمتی کنار گذاشته شده است تا بهامروز دروازه بانان زیادی به تیم ملی راه پیدا کردند که هیچ کدام هم نتوانستند توقعات بر آورده کنند. در واقع هنوز با گذشت 2 سال دروازه بانی را در تیم ملی ندیده ایم که بتوان با قاطعیت نشان دهد می تواند از این پست حساس حراست کند.
وی افزود: در مقطعی کارلوس کی روش اعلام کرد که اگر رحمتی به شرایط مد نظر او برسد او را به تیم ملی بر می گرداند و در واقع با این حرف نشان داد که مشکل او با رحمتی از بعد فنی بوده است اما امروز می بینیم که صحبت هایش را عوض کرده است.وقتی مردم هم انتظار دارند که رحمتی به تیم ملی بر گردد چرا کی روش حق او را نمی دهد؟
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره اظهار نظرهای استقلالی ها درباره رحمتی و مورد انتقاد قرار دادن کی روش تاکید کرد:در این مورد نمی خواهیم با کی روش وارد جنگ شویم که باعث سوء استفاده شودزیرا اگر این اتفاق بیفتد به رحمتی فشار بیش تری خواهند آورد. حمتی خودش کوتاه آمده پس باید منتظر ماندو دید که کی روش هم کوتاه می آید یا خیر.
وی درباره اینکه این روزها شایعه جدایی افشارزاده بیش از پیش از استقلال به گوش می رسد تصریح کرد:افشارزاده و وزارت ورزش و جوانان هم دیگر مانند ابتدای فصل سعی در این جا به جایی ندارند. به هر حال افشارزاده اکنون در استقلال جا افتاده است و استقلال هم صدر جدول است بنابر این اگر تصمیم بر ین شود که او را در این مقطع کنار بگذارند و شخص دیگری را جایگزین کنند درست نیست. ضمن اینکه هیچ کس در این اوضاع پست افشارزاده را تحویل نمی گیرد زیرا همه می دانند اگر به جای او بنشینند و کوچکترین اختلال در عملکرد تیم و باشگاه به وجود اید همه از چشم فرد جدید خواهند دید.
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال ادامه داد:افشارزاده اکنون به خوبی عوامل اجرایی را زیر نظر دارد و بعید است که وزارت ورزش تصمیم بگیرد دست به جابه جایی بزند.
کردنوری در خاتمه گفت: مسئله دوشغله بودن افشارزاده مانع از این می شود که به او حکم مدیرعاملی بدهند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X