ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

4گوشه دنیا در این کشور رشوه بگیران اعدام می شوند!

4گوشه دنیا/ در این کشور رشوه بگیران اعدام می شوند!

آخرین خبر/ به گزارش منابع خبری، دولت چین اعلام کرده که چنانچه افراد اقدام به دریافت رشوه بالاتر از 463 هزار دلار کرده و یا بودجه دولتی را بیش از این مبلغ به هدر بدهند مجبور به پرداخت جریمه 3 میلیون یوآنی و یا اعدام می شوند.
این تصمیم توسط دادستانی چین و دادگاه عالی خلق اتخاذ شده است. وزارت دادگستری توصیه می کند که در هنگام بررسی پرونده فساد مالی باید میزان اهمیت جرم و درجه تاثیر گذاری منفی آن بر اقتصاد کشور را در نظر گرفت. در لایحه قانونی تاکید شده که در برخی موارد و بر حسب شرایط می توان مجازات اعدام را تا دو سال به تعویق انداخت.
از سال 2015 میلادی در آیین نامه جرایم چین مبغ قطعی رشوه و یا هدر دادن بودجه دولت مشخص نشده بود. در لایحه حاضر تاکید بر جزییات جرایم صورت گرفته است.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده