4گوشه دنیا در این کشور رشوه بگیران اعدام می شوند!

4گوشه دنیا/ در این کشور رشوه بگیران اعدام می شوند!

آخرین خبر/ به گزارش منابع خبری، دولت چین اعلام کرده که چنانچه افراد اقدام به دریافت رشوه بالاتر از 463 هزار دلار کرده و یا بودجه دولتی را بیش از این مبلغ به هدر بدهند مجبور به پرداخت جریمه 3 میلیون یوآنی و یا اعدام می شوند.
این تصمیم توسط دادستانی چین و دادگاه عالی خلق اتخاذ شده است. وزارت دادگستری توصیه می کند که در هنگام بررسی پرونده فساد مالی باید میزان اهمیت جرم و درجه تاثیر گذاری منفی آن بر اقتصاد کشور را در نظر گرفت. در لایحه قانونی تاکید شده که در برخی موارد و بر حسب شرایط می توان مجازات اعدام را تا دو سال به تعویق انداخت.
از سال 2015 میلادی در آیین نامه جرایم چین مبغ قطعی رشوه و یا هدر دادن بودجه دولت مشخص نشده بود. در لایحه حاضر تاکید بر جزییات جرایم صورت گرفته است.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «4گوشه دنیا در این کشور رشوه بگیران اعدام می شوند!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X