ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

انتخاب رئیس و هیات رییسه شورای عالی نظام پزشکی ایران

انتخاب رئیس و هیات رییسه شورای عالی نظام پزشکی ایران

تسنیم/ جلسه شورای عالی انتخابات هیات رییسه با حضور اکثریت اعضا برگزار شد و رییس، نایب رییس دوم و دبیر شورا بدون تغییر و نایب رییس اول تغییر کرد.

بیست و هشتمین جلسه شورای عالی نظام پزشکی در روز پنج شنبه مورخ 12 مرداد برای انتخابات هیات رئیسه برگزار شد.

در این راستا هیات رئیسه سنی نیز به ریاست احمد شجاعی و دبیری یداله سهرابی و سکینه کفائی اداره جلسه را بر عهده گرفتند و نامزدها برای ریاست و نواب رئیس اول و دوم و دبیری اعلام آمادگی کردند و با حضور عضو ناظر بر انتخابات ضرغام صادقی شمارش آرا انجام پذیرفت.

براین اساس از تعداد کل آرای ماخوذه 25 برگه تعرفه رای توزیع شد که نتیجه آن دربرگیرنده آن بود که اسماعیل ایدنی به‌عنوان رئیس شورای عالی نظام پزشکی و صاحب الزمانی به‌عنوان نایب رئیس اول و سیدحمید خوئی به‌عنوان نایب رئیس دوم و محسن مصلحی به‌عنوان دبیر شورای عالی سازمان نظام پزشکی کشور انتخاب شدند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده