ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

می خواهم خواننده شوم

می خواهم خواننده شوم

خراسان/ پسری 18 ساله هستم. علاقه بسیار زیادی به خوانندگی دارم ولی پدرم با این موضوع مخالفت شدیدی دارد. چطور با پدرم صحبت کنم که بتوانم موافقت او را جلب کنم؟
مخاطب گرامی! با پایان یافتن دوره تحصیلات، لازم است افراد برای ادامه راه و ترسیم مسیر زندگی خود تصمیمات سرنوشت سازی اتخاذ کنند.
در صورتی که انتخاب مسیر در این دوره به طور صحیح انجام گرفته باشد، آینده با رضایت شغلی و در مجموع رضایت از زندگی همراه خواهد بود و اگر این انتخاب شتاب زده یا بدون تحقیق کامل انجام گرفته باشد فرد، آینده ای همراه با تردید، پشیمانی و سردرگمی را پیش روی خود می یابد.همچنین زندگی موقعیت های زیادی را سر راه ما قرار می دهد که مجبوریم در آن دست به انتخاب بزنیم و هر انتخاب با حذف یا به تعویق افتادن دستیابی به دیگر موقعیت ها همراه است.

مزایا و معایب این کار را بیابید
شغل عبارت است از کار یا مجموعه فعالیت هایی که فرد به منظور کسب سود یا اخذ دستمزد انجام می دهد؛ بنابراین هر کاری که فرد برای تأمین معیشت خود انجام می دهد شغل محسوب می شود.
برای مشغول شدن به شغلی خاص ویژگی های شخصیتی و همچنین مدرک تحصیلی مرتبط، نیاز است و اما در زمینه علاقه مندی شما باید گفت رشته های دانشگاهی مربوط به نوازندگی تحت عنوان نوازندگی موسیقی ایرانی شناخته می شوند. هنر و فعالیت در حوزه های هنری به علاقه، خلاقیت، اراده و انگیزه قوی و مداومت در ادامه راه نیاز دارد. موفقیت در حوزه های هنری نیازمند تحصیلات آکادمیک و مدون است.
ساعات کاری هنرمندان اغلب نامنظم است و حتی تعطیلات را شامل می شود. بخش عظیمی از زمان هنرمند صرف تمرینات فشرده می شود. معیار خاصی برای دستمزد هنرمندان وجود ندارد و موقعیت شغلی تعیین شده ای در دستگاه دولتی یا خصوصی با دستمزد مشخص نیز وجود ندارد. حال با توجه به اطلاعاتی که ارائه شد، می توانید به انتخاب های پیش رویتان فکر کنید و دست به انتخاب بزنید.

پاسخ هایی که پدرتان را متقاعد می کند
یکی از سرنوشت سازترین انتخاب ها، انتخاب شغل است. انتخاب شغل بر روی جنبه های متعدد زندگی تاثیرگذار است و سازنده سبک زندگی خاص هر فرد است. آن چه حائز اهمیت است، این است که شما زمان، انرژی روانی و سرمایه مادی خود را برای کاری صرف کنید که رضایت به همراه بیاورد و برای شما ارزشمند باشد.
حال که شما زمینه علاقه مندی خود را شناسایی کرده اید باید برای سوالاتی که در ادامه مطرح می شود پاسخی بیابید: از شغل انتخابی خود چه می خواهید؟ آیا کاری که در نظر دارید شما را راضی نگه خواهد داشت؟ آیا شغلی که انتخاب می کنید، شغلی است که هر روز صبح باعث شود با هیجان بیدار شوید؟ مسئله مالی تا چه حد برایتان مهم است؟ صرفا دنبال کردن علایق تان برایتان اولویت دارد یا درآمد؟ آیا شغل انتخابی شما به لحاظ مالی پاسخگوی نیازهای شما در آینده خواهد بود؟ با یافتن پاسخ این سوالات می توانید تصمیم بهتری اتخاذ کنید و همچنین با مطرح کردن پاسخ آن ها با پدرتان برای جلب رضایت وی نیز اقدام کنید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X