پور ابراهیمی: دولت با سهمیه‌بندی مناسب اثرات آزادسازی قیمت بنزین را مدیریت کند

پور ابراهیمی: دولت با سهمیه‌بندی مناسب اثرات آزادسازی قیمت بنزین را مدیریت کند

ایسنا/ سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: دولت می‌تواند با سهمیه‌بندی مناسب بنزین و سایر حامل‌های سوختی اثرات آزادسازی قیمت بنزین را مدیریت کند.

محمدرضا پورابراهیمی خاطرنشان کرد: آنچه که در مورد قیمت بنزین اتفاق افتاده است مدیریت مصرف و جلوگیری از پرداخت یارانه به افراد پرمصرف است و این در حالی است که در شرایط فعلی افراد پرمصرف نیز یارانه دریافت می‌کنند.

وی افزود: دولت اختیار دارد نحوه سهمیه‌بندی سوخت را مدیریت کند و با ایجاد یک سامانه کامل اطلاعاتی از میزان مصرف،‌ میزان نیاز و نوع وسایل نقلیه سهمیه‌ها را تنظیم کند و کسانی که بنزین یارانه‌ای را با مصرف بالا و بی‌مورد خود از بین می‌برند مدیریت کند.

نماینده مردم کرمان تأکید کرد: نگرانی که در مورد افزایش قیمت حمل و نقل عمومی وجود دارد در شرایطی که دولت به طور مطلوب به ناوگان عمومی رسیدگی کند و سهمیه آنها را متناسب با نیازشان تنظیم کند برطرف می‌شود و در این شرایط تنها کسانی که مصرف بالا دارند متضرر خواهند شد، همچنین برخی خودروهای پرمصرف با حجم موتور بالا نیز در این میان باید هزینه بیشتری پرداخت کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پور ابراهیمی: دولت با سهمیه‌بندی مناسب اثرات آزادسازی قیمت بنزین را مدیریت کند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X