ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تجمع دانشجویان در اعتراض به انتشار عکس سران فتنه

تجمع دانشجویان در اعتراض به انتشار عکس سران فتنه

فارس/ جمعی از دانشجویان و اعضای انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران صبح امروز در مقابل ساختمان مرکزی و دفتر رئیس دانشگاه تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند.

بنابراین گزارش، به گفته معترضان این تجمع در اعتراض به سکوت مسئولان دانشگاه تهران در برابر انتشار تصاویر سران فتنه و نصب نامه هتاکانه یکی از سران فتنه بر روی تابلوی اعلانات دانشگاه تهران تجمع کردند.دانشجویان و معترضان در این تجمع با در دست داشتن دست‌نوشته‌ها و سر دادن شعارهایی خواستار رسیدگی به مسائلی که موجب اعتراض آنهاست، شدند.شعارهای «مرگ برفتنه‌گر»، «حزب فقط حزب علی، رهبر فقط سیدعلی»، «ریاست فتنه‌گر استعفا»، «پاسخگوی اهانت به ولایت فقیه چه کسی است؟» در این تجمع سر داده شد.شایان ذکر است، دانشجویان اعلام کردند تا زمانی که نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه تهران یا معاون فرهنگی دانشگاه در جمع آن‌ها حاضر نشده و به سوالاتشان پاسخ ندهد این تجمع را ادامه می‌دهند.

*ممانعت حراست دانشگاه از ورود دانشجویان به داخل ساختمان
دانشجویان معترض پس از دقایقی وقتی دیدند که معاون فرهنگی دانشگاه حاضر نیست در جمع دانشجویان حاضر شود سعی کردند وارد ساختمان معاونت فرهنگی دانشگاه شوند تا با سرسنگی گفت‌وگو کنند ولی حراست دانشگاه اجازه ورود به آنها را نداد و برای دقایقی جو کمی متشنج شد تا اینکه بالاخره چند تن از نمایندگان انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران به نمایندگی از دانشجویان معترض وارد ساختمان شدند تا خواسته‌های خود را به گوش معاون فرهنگی برسانند.

* سرسنگی: کسی که معتقد به رهبری نباشد جایی در دانشگاه تهران ندارد
مجید سرسنگی معاون فرهنگی دانشگاه تهران با حضور در بین دانشجویان معترض انجمن اسلامی دانشجویان مستقل که نسبت به سکوت مسئولین دانشگاه در برابر توهین برخی تشکل‌های دانشجویی به ارکان نظام جمهوری اسلامی صورت گرفته بود حضور یافت و ضمن ستودن دغدغه دانشجویان نسبت به مسائل ارزشی نظام، اظهار داشت: عدم وجود چنین دغدغه‌هایی در رابطه با مسائل ارزشی پدیده‌ای خطرناک است.وی اظهار داشت: ما از هفته گذشته پیگیر برگزاری جلسه عمومی با رئیس دانشگاه به منظور پاسخگویی در برابر اتفاقات اخیر دانشگاه تهران بوده و در صدد بر گزاری جلسه در زمانی مناسب جهت حضور حداکثری دانشجویان انقلابی هستیم.
وی ادامه داد: در رابطه با اتفاقات روزهای اخیر در جلسه شوری فرهنگی مفصلا صحبت کردیم. مسلما در دانشگاه هیچ کسی حق اهانت به ارکان جمهوری اسلامی به ویژه رهبری معظم انقلاب ندارد.لازم به ذکر است این تجمع به همت انجمن اسلامی مستقل دانشگاه تهران برگزار شد که این تشکل اخیرا در نامه‌ای به دادستان تهران از رئیس دانشگاه تهران و انجمن اصلاح طلب این دانشگاه شکایت کرده بودتجمع دانشجویان در اعتراض به انتشار عکس سران فتنه

تجمع دانشجویان در اعتراض به انتشار عکس سران فتنه

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده