حوادث حمله سارقان نقابدار به زنان مقابل چشم همسران

حوادث/ حمله سارقان نقابدار به زنان مقابل چشم همسران

میزان/ سه سارق زورگیر که مقابل چشم مردان از زنان سرقت می کردند،شناسایی و دستگیر شدند.

چندی قبل مرد جوانی با مراجعه به پلیس در شکایتی از سرقت اموال همسرش توسط سه سارق خشن خبر داد.
مرد شاکی به ماموران گفت: در حاشیه جاده قدیم نیشابور مشغول استراحت بودم تا به مسیرم ادامه دهم. هنوز نیم ساعتی نگذشته بود که سه مرد نقاب دار به سمت ما آمدند.
شاکی اضافه کرد: مردان نقاب پوش ابتدا من را مورد ضرب و شتم قرار داده و بعد به سمت همسرم رفته و با تهدید چاقو،تلفن همراه و طلاهای او را سرقت کرد. سه پسر سارق سپس با استفاده از موتور سیکلت فرار کردند.
با ثبت این شکایت و با توجه به حساسیت موضوع ماموران کلانتری طرق مشهد تحقیقات خود را آغاز و توانستند ردپای یک سارق سابقه دار را در زورگیری از مرد جوان و همسرش بدست آورند.
سرانجام با انجام تحقیقات گسترده یکی از سارقان شناسایی و دستگیر و به جرمش اعتراف کرد. با اعترافات سارق 36 ساله دو همدست20 و 21 ساله او نیز در شرق مشهد شناسایی و دستگیر شدند.
سردسته باند زورگیران نقاب پوش در تحقیقات کاراگاهان پلیس ،گفت: من و دو همدستم در بوستان ها و پارک های مشهد می چرخیدم و با شناسایی زن و مردان جوان به آنها نزدیک شده و با تهدید قمه و چاقو سرقت می کردیم. بسیاری از سرقت هایمان را در غرب مشهد انجام دادیم و چون مردان می ترسیدند بلایی سر همسرشان بیاید در مقابل تهدید ما واکنش نشان نداده و تسلیم می شدند.
سارق زورگیر اضافه کرد: بسیاری از زنان و مردان با تهدید ما و از ترس شکایت نمی کردند و همین باعث شد 50 میلیون تومان از این راه به دست آوریم.
سرهنگ محمد بوستانی رئیس پلیس مشهد با اعلام این خبر به میزان گفت: تحقیقات برای شناسایی سایر جرایم این سه متهم ادامه دارد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حوادث حمله سارقان نقابدار به زنان مقابل چشم همسران» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X