ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیشخوان «مادر»؛ دومین مجموعه شعر نعمت مرادی

پیشخوان/ «مادر»؛ دومین مجموعه شعر نعمت مرادی

مهر/ دومین مجموعه شعر نعمت مرادی با عنوان «مادر» منتشر شد. سه‌گانه این شاعر به زودی با انتشار مجموعه شعر «هرسین» کامل می‌شود.
مجموعه شعر «مادر» دومین مجموعه شعر نعمت مرادی، نویسنده، شاعر و روزنامه‌نگار است که بعد از مجموعه شعر «پدر» (نشر آسا) از سوی نشر مایا به زیور چاپ آراسته شده است.

این مجموعه شعر با مجموعه شعر «هرسین» که قرار است دوباره از سوی نشر مایا منتشر شود، به همراه مجموعه شعر «پدر» سه گانه این شاعر را تشکیل می‌دهد. کتاب «مادر» با ۴۰ قطعه شعر کوتاه و بلند، و با قیمت ۷۰۰۰ هزار تومان هم اکنون در پیشخوان کتاب فروشی ها قرار دارد.

مجموعه داستان «باجی» از همین نویسنده و شاعر نیز قرار است از سوی نشر مرکز منتشر شود. مجموعه شعر چهارم این شاعر به اسم «زن» هم از سوی نشر شانی مجوز گرفته و هم اکنون زیر چاپ است.
[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده