ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شکایت یکی از بانک‌های روسیه از وادا

شکایت یکی از بانک‌های روسیه از وادا

ایسنا/ یکی از بانک‌های اصلی روسیه اعلام کرد که قصد دارد از آژانس ضد دوپینگ جهانی (WADA) شکایت کند. این تصمیم به دلیل نام بردن وادا از این بانک در گزارش‌های مربوط به فساد و دوپینگ در فدراسیون د‌و‌و‌مید‌ا‌نی است.
طبق گزارش وادا از طریق بانک VTBدر سال 2012 پول‌هایی جابه جا شده است که مربوط به افراد متهم در پرونده فساد در د‌و‌و‌مید‌ا‌نی است.
گفته می‌شود که این پول صرف پنهان کردن دوپینگ ورزشکاران روسیه شده است.
رییس بانک اعلام کرده است که قصد دارد از مقامات وادا شکایت کند.
او در این باره گفت: من دیگر نمی‌توانم این شرایط را تحمل کنم. البته به بسیاری از این چیزها در زندگی‌ام عادت کرده‌ام. من در این باره صحبت‌هایی با وکلایم داشته‌ام. ما آماده می شویم تا اقدام قانونی انجام دهیم. ما از تمام کسانی که نام آنها زیر گزارش آمده است شکایت می‌کنیم و آنها را در دادگاه خواهیم دید. تلاش می کردیم تا درباره دادخواست تصمیمات اساسی بگیریم. ما به آنها نشان می‌دهیم که باید مسئولیت حرفی را که می‌زنند بر عهده بگیرند. این خوب نیست که وجهه روسیه را خراب می‌کنند.
در حال‌ حاضر حساب‌های IAAF در حال بررسی شدن است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X