ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کاشانی: هیچ تعاملی بین تیم امید و بزرگسالان نیست

کاشانی: هیچ تعاملی بین تیم امید و بزرگسالان نیست

کاپ/ مدیر تیم فوتبال امید گفت:تصمیم گرفتیم تا اردوی هلند را در شهریور برگزار کنیم تا بازیکنان یک بار دیگر کنار هم جمع شوند و 3 بازی تدارکاتی نیز انجام دهند.حبیب کاشانی با حضور در برنامه ورزش و مردم درباره مشکل پیش آمده برای بازیکن پرسپولیس اظهار داشت: 2 روز قبل با باقری صحبت کردم. او گفت بازیکنی که می خواهد برایش خانه اجاره کند، تجهیزاتی می خواهد که من نیز استقبال کردم. با یکدیگر کمک کردیم تا این بازیکن بتواند در آینده راحت تر زندگی کند.
وی درباره اردوی تیم امید عنوان کرد: ما در خردادماه اردویی را در ترکیه داشتیم. قبل از آن ما از فروردین ماه ارتباطمان با بازیکنان قطع شده بود. تصمیم گرفتیم تا اردوی هلند را در شهریور برگزار کنیم تا بازیکنان یک بار دیگر کنار هم جمع شوند و 3 بازی تدارکاتی نیز انجام دهند.
مدیر تیم فوتبال امید همچنین تصریح کرد: انتقال پول برای پرداخت به کمپ مورد نظر نیز به خاطر تحریم ها سخت بود. باید از سفیر ایران نیز تشکر کنم که به ما این کار کمک کرد. گرفتن ویزا حدود 45 روز طول کشید. مشکلات زیادی داشتیم چون باید با باشگاهها نیز هماهنگ می کردیم که بازیکنان برای گرفتن ویزا به تهران بیایند و به باشگاه خود برگردند. یک سفر داخلی می خواهید بروید، هزار مشکل دارد و سفر هلند که دیگر مشکلات خاص خودش را دارد. در نهایت با 27 بازیکن به هلند رفتیم. 3 بازی تدارکاتی نیز در این اردو خواهیم داشت. بازی اول دیشب 4 بر صفر به سود تیم ما به پایان رسید.
کاشانی افزود: بنا بر این شد که ما در هلند درآمدزایی کنیم. قرار است از طریق بلیت فروشی مسابقات تیم امید و پخش تلویزیونی به ما مبالغی پرداخت شود. حمایت کامل را کفاشیان و هاشمی از ما داشته اند اما از نظر مالی هیچ کمکی به ما نکرده اند. اخیرا هاشمی اعلام کرده 132 میلیون تومان به تیم امید کمک کرده اند. طبیعی است که باید از طرق غیر از کمک های دولتی برای پرداخت هزینه ها کمک شود.چیزی حدود 500 میلیون تومان هدایتی به ما کمک کرده است که از او تشکر می کنیم. نفرات دیگری هم بودند که به ما کمک کردند و با من شرط کرده اند که نامشان اعلام نشود.
وی درباره بازیهای تدارکاتی تیم امید عنوان کرد: باید 4 بازی تدارکاتی انجام می دادیم. با توجه به اینکه 7، 8 بازیکن نتوانستند با ما به هلند بیایند، 3 بازی تدارکاتی انجام می دهیم. شنبه دومین بازی تدارکاتی ماست و 17 شهریورماه نیز سومین بازی ما در بلژیک است. 18 شهریورماه طبق قراری که با سازمان لیگ داریم، بازیکنان بازمی گردند تا در اختیار باشگاههای خود قرار بگیرند. بازهم از مدیران و مربیان باشگاهها تشکر می کنیم که بازیکنان ما را در اختیار ما قرار دادند. در ضمن آنها خیالشان راحت باشد که ما گزارشی از اردوی تیم ارائه می دهیم.
مدیر تیم امید در پاسخ به این سوال که تعاملی میان تیم امید وبزرگسالان وجود دارد، گفت: بدون تعارف هیچ تعاملی وجود ندارد.
وی درباره کمپ تیم امید در هلند خاطرنشان کرد: جهانبخش نیز آنجا بوده و ما با او مشورت کردیم که گفت کمپ بسیار خوبی است. 2 بازیکن پرسپولیس هم که مصدوم هستند ما از برانکو خواستیم تا در اردوی تیم امید باشند و زیر نظر پزشک کار کنند.
کاشانی در واکنش به اظهارات پیروانی که گفته با تیم امید جلسه ای برگزار نمی کنیم، گفت: من پیروانی را از سال 1370 می شناسم که در تیم المپیک بازی می کرد. فکر می کنم در قطر 12 یا 14 نفر بودیم و او مسائل و مشکلات تیم امید را خودش می داند و از او انتظار داریم ما را درک کند. به خاطر مشکلاتی که داریم، از آنها انتظار داریم با ما تعامل کنند. دیروز هم تیم بزرگسالان توانست گوام را شکست دهد و ما نیز خوشحال شدیم.
وی درباره حضور جهانبخش در اردوی تیم امید تصریح کرد: جهانبخش الان مصدوم است و برای ما بازی نمی کند اما همین که در هلند به اردو سر زده، برای ما ارزش دارد. دیروز مهدی ترابی، بازیکن تیم امید برای تیم ملی گل زده است، این افتخار ماست. سردار آزمون نیز با توجه به شرایط سنی اش جزو بازیکنان ماست و دیروز 2 گل زده است. از اسلامیان، کفاشیان و اسدی می خواهم که اگر قرار است بازیکنان در اختیار تیم امید نباشند، نامه ای بزنند و بگویند روی این 20 بازیکن حساب باز نکنید. آن وقت ما مخلص پیروانی و کی روش هم هستیم و برای آنها نیز دعا می کنیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X