ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دستورالعمل شورای صیانت از حقوق فعالان موسیقی تدوین و ابلاغ شد

دستورالعمل شورای صیانت از حقوق فعالان موسیقی تدوین و ابلاغ شد

فارس/ دستورالعمل شورای صیانت از حقوق هنرمندان و فعالان موسیقی در هفت ماده و سی بند و هفت تبصره در دفتر موسیقی تدوین و با تصویب معاون وزیر در امور هنری ابلاغ شد.
این دستورالعمل با هدف ایجاد ضابطه و ضمانت اجرایی در امر نظارت بر فعالیت‌های مؤسسات، مراکز و گروه‌های موسیقایی که دارای مجوز هستند و نیز صیانت و حمایت از فعالیت‌های ارزشمند مؤسسات، مراکز و گروه‌های موسیقایی تدوین گردیده است، تا ضمن متمرکز نمودن امر نظارت در دفتر موسیقی، از برخوردهای سلیقه‌ای بین دستگاهی و غیرکارشناسی جلوگیری نماید.
شورای صیانت از حقوق هنرمندان و فعالان عرصه موسیقی به ریاست مدیرکل دفتر موسیقی، نهاد رسیدگی به مسائل مربوط به تخلفات این حوزه و نیز تشویق موسسات و گروه هایی است که ضوابط مربوطه را به نحو احسن، رعایت می‌نمایند. این دسته از گروه‌ها و موسسات، با نظر شورای صیانت برای دوره‌های زمانی مشخص، نیازمند دریافت مجوز آلبوم، نخواهند بود.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X