دستورالعمل شورای صیانت از حقوق فعالان موسیقی تدوین و ابلاغ شد

دستورالعمل شورای صیانت از حقوق فعالان موسیقی تدوین و ابلاغ شد

فارس/ دستورالعمل شورای صیانت از حقوق هنرمندان و فعالان موسیقی در هفت ماده و سی بند و هفت تبصره در دفتر موسیقی تدوین و با تصویب معاون وزیر در امور هنری ابلاغ شد.
این دستورالعمل با هدف ایجاد ضابطه و ضمانت اجرایی در امر نظارت بر فعالیت‌های مؤسسات، مراکز و گروه‌های موسیقایی که دارای مجوز هستند و نیز صیانت و حمایت از فعالیت‌های ارزشمند مؤسسات، مراکز و گروه‌های موسیقایی تدوین گردیده است، تا ضمن متمرکز نمودن امر نظارت در دفتر موسیقی، از برخوردهای سلیقه‌ای بین دستگاهی و غیرکارشناسی جلوگیری نماید.
شورای صیانت از حقوق هنرمندان و فعالان عرصه موسیقی به ریاست مدیرکل دفتر موسیقی، نهاد رسیدگی به مسائل مربوط به تخلفات این حوزه و نیز تشویق موسسات و گروه هایی است که ضوابط مربوطه را به نحو احسن، رعایت می‌نمایند. این دسته از گروه‌ها و موسسات، با نظر شورای صیانت برای دوره‌های زمانی مشخص، نیازمند دریافت مجوز آلبوم، نخواهند بود.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دستورالعمل شورای صیانت از حقوق فعالان موسیقی تدوین و ابلاغ شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X