ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حوادث خودکشی دانش آموز ممتاز کرمانشاهی در سرویس بهداشتی مدرسه‌

حوادث/ خودکشی دانش آموز ممتاز کرمانشاهی در سرویس بهداشتی مدرسه‌

آخرین خبر/ مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، عنوان کرد: یکی از دانش آموزان پایه اول متوسطه این استان به دلیل اختلافات خانوادگی خود را در سرویس بهداشتی مدرسه حلق آویز کرد.

به گزارش آنا حسین پارساپور، مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از خودکشی دانش آموزی در سرویس بهداشتی مدرسه، خبر داد و گفت: این دانش آموزان که در پایه متوسطه اول (هشتم ابتدایی) مشغول به تحصیل بوده رابطه بسیار خوبی با معلمان، مدیر و ناظم مدرسه داشته و جزو شاگردان اول مدرسه محسوب می‌شد بنابراین نمی‌توان گفت اختلاف با مسئولان مدرسه و یا سختی در درس خواندن از دلایل خودکشی او بوده است.
وی درباره جزییات این حادثه، عنوان کرد: دانش آموز قبل از آغاز زنگ تفریح اول از معلم برای استفاده از سرویس بهداشتی اجازه می‌گیرد و قبل از ورود سایر دانش آموزان به محوطه مدرسه خود را در سرویس بهداشتی حلق آویز می‌کند.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، یادآور شد: در زمان حادثه مادر دانش آموز برای پیگیری درس و نمرات فرزندش در مدرسه حضور داشته و بلافاصله متوجه اقدام فرزندش می‌شود که گمان می‌رود اختلافات خانوادگی انگیزه خودکشی برای این دانش آموز بوده است.

آنطور که فارس گزارش داده: صبح امروز شنبه 3 بهمن، دانش‌آموز محمد پارسا یلی نژاد، پایه دوم متوسطه اول به دلیل پاره‌ای مشکلات خانوادگی با برنامه‌ریزی قبلی در سرویس بهداشتی مدرسه اقدام به خودکشی کرده است و با حضور مقامات قضایی و انتظامی موضوع در حال بررسی نهایی است.

همچنین بررسی سوابق تحصیلی و انضباطی نامبرده نشان می‌دهد که این دانش‌آموز از شاگردان ممتاز مدرسه بوده و مورد احترام معلمان، کارکنان و دانش‌آموزان بوده است.

محمدرضا علوی مجد مدیر مدرسه صابرین و با اظهار تأسف و تأثر از فقدان این دانش‌آموز، گفت: زنده‌یاد محمدپارسا یلی نژاد را دانش‌آموزی درس خوان مرتب و مؤدب بود و او به شدت مورد احترام کارکنان و معلمان و دانش‌آموزان مدرسه بود و همه ما از اقدام خودکشی او در شوک هستیم.

حوادث/ خودکشی دانش آموز ممتاز کرمانشاهی در سرویس بهداشتی مدرسه‌

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده