ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تناسب اندام رابطه چاقی و لاغری با صورتتان!

تناسب اندام/ رابطه چاقی و لاغری با صورتتان!

باشگاه خبرنگاران/ وزن دقیقی که شما برای جذاب‌تر و سالم‌تر شدن باید کاهش دهید از روی صورت شما مشخص می‌شود.
هنگامی که شما وزن کم می‌کنید اگر این کاهش وزن و تغییر را در صورت خود مشاهده نکنید انگیزه و تلاش خود را ممکن است از دست دهید. بیشتر اوقات صورت شما نشان می‌دهد که فرد اضافه وزن دارد یا نه و به نوعی چاقی و لاغری از روی صورت قابل پیش‌بینی است.

چاقی و لاغری صورت شما مشخص می‌کند که افراد دیگر چقدر شما را جذاب می‌بینند. اخیرا تحقیقی در دانشگاه تورنتو بر تایثیر صورت افراد و چاقی یا لاغری آن بر جذابیت آن‌ها انجام شده است. نتیجه این تحقیق نشان داد که با وجود اینکه افراد می توانند کاهش وزن را در صورت فرد دیگری تشخیص دهند،‌این موضوع دو برابر بیشتر و واضح‌تر جذابیت آن افراد را نشان می دهد.

مردان و زنانی با قد متوسط نیاز دارند تا 3 تا 4 کیلو کاهش وزن داشته باشند تا از روی صورت آن‌ها مشخص شود و به دوبرابر این مقدار باید وزن کم کنند تا جذاب‌تر به نظر آیند. برای تشخیص وزن دقیق از روی صورت برای کاهش وزن به منظور جذاب‌تر به نظر رسیدن در این تحقیق مجموعه‌ای از صورت‌های زنان و مردان 20 تا 40 ساله به همراه اطلاعات شاخص توده بدنی آن‌ها جمع‌آوری و بررسی شد. در این تحقیق افرادی که شاخص توده بدنی آن‌ها کمتر از 18.5 بود کم‌وزن و بیشتر از 30 چاق در نظر گرفته شدند.

نتایج نشان داد که برای ایجاد تغییر و مشخص شدن کاهش وزن لازم است که شاخص توده بدنی افراد دست کم 0.89 تغییر یابد و برای جذاب‌تر به نظر آمدن لازم است شاخص توده بدنی آن‌ها دو برابر این میزان تغییر کند.

در نهایت مشخص شد برای جذاب‌تر به نظر آمدن لازم است مردان 1.74 و زنان 1.59 کاهش در شاخص توده بدنی خود داشته باشند. این بدان معنی است که برای جذابیت بیشتر زنان حدود 6 کیلوگرم و مردان حدود 8 کیلوگرم کاهش وزن باید داشته باشند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X